ARCHIWUM
srsprzemysl.pl

KADRA 2010/2011

KS Czuwaj POSiR Przemyśl

BRAMKARZE:

SAR, Paweł
Pseudonim: Serek
Data urodzenia: 1985
Wzrost i waga: 184 / 84
Poprzednie kluby: AZS Katowice
SZCZEPANIEC, Adrian
Pseudonim: Adi
Data urodzenia: 1985
Wzrost i waga: 186 / 84
Poprzednie kluby: Orzeł Przeworsk
BORECKI, Łukasz
Pseudonim: Fru
Data urodzenia: --
Wzrost i waga: 204 / 155
Poprzednie kluby: SPR Grunwald Ruda Śląska


ROZGRYWAJĄCY:

KALINOWSKI, Łukasz
Pseudonim: Kali
Data urodzenia: 1986
Wzrost i waga: 196 / 89
Poprzednie kluby: -
STOŁOWSKI, Paweł
Pseudonim: Stołek
Data urodzenia: 1984
Wzrost i waga: 192 / 84
Poprzednie kluby: UKS Elektronik, Wisła Puławy, SPR Orzeł Przeworsk
ŻAK, Piotr
Pseudonim: Żaku
Data urodzenia: 1989
Wzrost i waga: 196 / 96
Poprzednie kluby: KS Vive Targi Kielce, AZS Politechnika Radomska
OLIFERCHUK, Bogdan
Data urodzenia: 1990
Wzrost i waga: 190 / 87
Poprzednie kluby: Czechowskije Miedwiedi
BŁAŻKOWSKI, Krzysztof
Pseudonim: Błażej
Data urodzenia: 1979
Wzrost i waga: 183 / 89
Poprzednie kluby: KKS Czuwaj Przemyśl, UKS Elektronik, SPR Orzeł Przeworsk
JANKOWSKI, Radosław
Pseudonim: Janek
Data urodzenia: 1990
Wzrost i waga: 193 / 92
Poprzednie kluby: SMS Gdańsk, AZS AWFiS Gdańsk, SPR Grunwald Ruda Śląska


SKRZYDŁOWI:

KROCZEK, Mateusz
Pseudonim: Toudik
Data urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 180 / 75
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
HATAŚ, Łukasz
Pseudonim: Haq
Data urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 186 / 85
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
KOSTKA, Maurycy
Pseudonim: Mauro
Data urodzenia: 1987
Wzrost i waga:  180 / 78
Poprzednie kluby: SPR Orzeł Przeworsk
STANOWSKI, Łukasz
Pseudonim: Kaczka
Data urodzenia: 1985
Wzrost i waga: 186 / 97
Poprzednie kluby:


OBROTOWI:

KOTOWICZ, Paweł
Pseudonim: Delfin
Data urodzenia: 1988
Wzrost i waga: 191 / 90
Poprzednie kluby: Kosynier Rzeszów, ASPR Zawadzkie
BARANIECKI, Przemysław
Pseudonim: Przemo
Data urodzenia: 1984
Wzrost i waga: 178 / 90
Poprzednie kluby: UKS Elektronik Przemyśl, AZS AWF Biała Podlaska.
COMPLAK, Jan
Pseudonim: --
Data urodzenia: 1987
Wzrost i waga: 183 / 105
Poprzednie kluby:
KUBISZTAL, Maciej
Pseudonim: Kubeł
Data urodzenia: 1981
Wzrost i waga: 195 / 120
Poprzednie kluby: MKS PM Tarnów, Unia Tarnów, ELTAST95 Radom, Wisła Sandomierz, Miedź Legnica, Traveland Społem Olsztyn, Chrobry Głogów, BKS Stalprodukt Bochnia


TRENERZY:

KUBICKI, Bogusław
Data urodzenia: 1956
Absolwent: AWF Kraków
Kariera: III, II Liga KKS Czuwaj, AZS Kraków
Kariera trenerska: juniorzy, KKS Czuwaj II liga, UKS Elektronik Przemyśl Sukcesy: II miejsce w rozgrywkach II ligi, vicemistrzostwo Polski juniorów młodszych - UKS Elektronik
KROCZEK, Piotr
Data urodzenia: 1968
Absolwent: AWF Kraków
Kariera: KKS Czuwaj, AZS Kraków
Kariera trenerska: KKS Czuwaj, UKS Elektronik Przemysl, UKS SP 14 Przemyśl
Sukcesy: Mistrz Polski młodzików 1999 Leszno, vicemistrzostwo Polski juniorów młodszych Opole 2001, utrzymał w ekstraklasie KKS Czuwaj 1997/1998


KIEROWNIK DRUŻYNY:

  CZYŻOWSKA, Ewelina
Data urodzenia: 1982
KARWOWSKI, Maciej
Data urodzenia: 1978


SZTAB MEDYCZNY:

DUPLAGA, Andrzej
Data urodzenia: 1965


sezon 2010/2011 - I LIGA

 

 

 

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

1. NMC POWEN Zabrze 22 21 0 1 751 525 42 2
2. KS Gwardia Opole 22 15 2 5 622 553 32 12
3. GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 14 1 7 693 625 29 15
4. KSSPR Końskie 22 12 2 8 701 674 26 18
5. Stalprodukt BKS Bochnia 22 11 1 10 658 672 23 21
6. KPR Wolsztyniak Wolsztyn 22 10 1 11 664 663 21 23
7. ASPR Zawadzkie 22 9 2 11 686 718 20 24
8. KŚ AZS Politechnika Radomska 22 9 1 12 662 712 19 25
9. KS Czuwaj POSiR Przemyśl 22 8 0 14 635 687 16 28
10. MTS Chrzanów 22 7 0 15 625 698 14 30
11. ChKS Łódź 22 6 1 15 615 678 13 31
12. SPR Grunwald Ruda Śląska 22 4 1 17 611 718 9 35


1. kolejka - 18/19.09.2010

KŚ AZS Politechnika Radomska - MTS Chrzanów 40:24 (20:10)
KS KS Gwardia Opole - KS Handball Zabrze 11:27 (5:11)
ChKS Łódź - ASPR Zawadzkie 33:37 (18:17)
KSSPR Końskie - SPR Grunwald Ruda Śląska 34:27 (16:13)
Stalprodukt BKS Bochnia - GKS Olimpia Piekary Śląskie 24:27 (12:10)
18.09 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 25:30 (11:7)


2. kolejka - 25/26.09.2010
MTS Chrzanów - Wolsztyniak Wolsztyn 26:32 (12:15)
Olimpia Piekary Śląskie - Czuwaj POSiR Przemyśl 36:22
SPR Grunwald Ruda Śląska - Stalprodukt BKS Bochnia 30:25 (16:8)
ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 36:35 (21:18)
NMC Powen Zabrze - ChKS Łódź 34:22 (21:12)
AZS Politechnika Radomska - KS KS Gwardia Opole 18:32 (10:10)

3. kolejka - 2/3.10.2010
KS KS Gwardia Opole - MTS Chrzanów 29:20 (10:8)
ChKS Łódź - AZS Politechnika Radomska 26:30 (12:15)
KSSPR Końskie - NMC Powen Zabrze 27:35 (12:18)
Stalprodukt BKS Bochnia -ASPR Zawadzkie 27:26 (12:10)
02.10 - godz: 18:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - SPR Grunwald Ruda Śląska 36:37 (17:18)
Wolsztyniak Wolsztyn - Olimpia Piekary Śląskie 39:26 (17:14)

4. kolejka - 9/10.10.2010
MTS Chrzanów - Olimpia Piekary Śląskie 25:32 (13:18)
SPR Grunwald Ruda Śląska - Wolsztyniak Wolsztyn 28:34 (11:15)
ASPR Zawadzkie - Czuwaj POSiR Przemyśl  33:28 (19:12)
NMC Powen Zabrze - Stalprodukt BKS Bochnia 32:19 (16:9)
AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 34:33 (16:15)
KS KS Gwardia Opole - ChKS Łódź 31:19 (16:9)

5. kolejka - 16/17.10.2010
ChKS Łódź - MTS Chrzanów 32:30 (14:15)
KSSPR Końskie - KS KS Gwardia Opole 27:28 (14:15)
Stalprodukt BKS Bochnia - AZS Politechnika Radomska 37:38 (18:18)
14.10.2010 - Czwartek - godz: 19:00  - KS Handball Zabrze - Czuwaj POSiR Przemyśl 36:13 (16:7]
Wolsztyniak Wolsztyn - ASPR Zawadzkie 39:34 (21:16)
Olimpia Piekary Śląskie - SPR Grunwald Ruda Śląska 30:31 (12:15)

6. kolejka - 23/24.10.2010
MTS Chrzanów - SPR Grunwald Ruda Śląska 30:24 (12:15)
ASPR Zawadzkie - Olimpia Piekary Śląskie 33:35 (15:19)
NMC Powen Zabrze - Wolsztyniak Wolsztyn 36:25 (16:9)
23.10 - godz: 18:00 - AZS Politechnika Radomska - Czuwaj POSiR Przemyśl 30:31 (13:16)
KS KS Gwardia Opole - Stalprodukt BKS Bochnia 31:20 (14:10)
ChKS Łódź - KSSPR Końskie 30:28 (15:16)

7. kolejka - 6/7.11.2010
KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 31:21 (15:10)
Stalprodukt BKS Bochnia - ChKS Łódź 30:27 (12:12)
06.11 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - Gwardia Opole 19:26 (11:13)
Wolsztyniak Wolsztyn - AZS Politechnika Radomska 43:29(22:15)
Olimpia Piekary Śląskie - NMC Powen Zabrze 23:30 (12:15)
SPR Grunwald Ruda Śląska - ASPR Zawadzkie 25:33 (12:7)

8. kolejka - 13/14.11.2010
MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie 32:34 (15:16)
NMC Powen Zabrze - SPR Grunwald Ruda Śląska 44:29 (21:13)
AZS Politechnika Radomska - Olimpia Piekary Śląskie 27:32 (13:13)
KS Gwardia Opole - Wolsztyniak Wolsztyn 27:22 (12:10)
ChKS Łódź - Czuwaj POSiR Przemyśl 39:29 (17:15)
KSSPR Końskie - Stalprodukt BKS Bochnia 26:34 (13:13)

9. kolejka - 20/21.11.2010
Stalprodukt BKS Bochnia - MTS Chrzanów 34:27 (17:13)
20.11 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KSSPR Końskie 25:26 (11:12)
Wolsztyniak Wolsztyn - ChKS Łódź 33:27 (18:14)
Olimpia Piekary Śląskie - KS Gwardia Opole 25:27 (10:15)
SPR Grunwald Ruda Śląska - AZS Politechnika Radomska 28:31 (12:17)
ASPR Zawadzkie - NMC Powen Zabrze 30:32 (10:17)

10. kolejka - 27/28.11.2010
MTS Chrzanów - NMC Powen Zabrze 20:29 (11:15)
AZS Politechnika Radomska - ASPR Zawadzkie 28:27 (11:13)
KS Gwardia Opole - SPR Grunwald Ruda Śląska 30:30 (16:14)
ChKS Łódź - Olimpia Piekary Śląskie 28:33 (15:14)
KSSPR Końskie - Wolsztyniak Wolsztyn 39:36 (18:11)
Stalprodukt BKS Bochnia - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 33:25 (19:11)

11. kolejka - 4/5.12.2010
04.12 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - MTS Chrzanów  28:36 (13:16).
Wolsztyniak Wolsztyn - Stalprodukt BKS Bochnia 36:27 (15:16)
Olimpia Piekary Śląskie - KSSPR Końskie 28:34 (13:17)
ChKS Łódź  - SPR Grunwald Ruda Śląska 30:29 (13:15)
ASPR Zawadzkie - KS Gwardia Opole 25:25 (15:14)
NMC Powen Zabrze - AZS Politechnika Radomska 41:25 (21:14)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

12. kolejka - 22/23.01.2011
MTS Chrzanów - AZS Politechnika Radomska 33:30 (17:16)
NMC Powen Zabrze - KS Gwardia Opole 30:22 (19:14)
ASPR Zawadzkie - ChKS Łódź 27:32 (12:16)
SPR Grunwald Ruda Śląska - KSSPR Końskie 22:37 (7:20)
Olimpia Piekary Śląskie - Stalprodukt BKS Bochnia 25:27 (14:13)
Wolsztyniak Wolsztyn - Czuwaj POSiR Przemyśl 26:27 (13:17)

13. kolejka - 29/30.01.2011
Wolsztyniak Wolsztyn - MTS Chrzanów 29:23 (13:11) 
29.01 - godz: 20:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - Olimpia Piekary Śląskie 26:33 (13:14) 
Stalprodukt BKS Bochnia - SPR Grunwald Ruda Śląska 34:30 (16:11)
KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 34:28 (18:14)
ChKS Łódź - NMC Powen Zabrze 26:27 (11:16)
KS Gwardia Opole - AZS Politechnika Radomska 33:28 (14:10)

14. kolejka - 12/13.02.2011
MTS Chrzanów - KS Gwardia Opole 29:34 (15:16)
AZS Politechnika Radomska - ChKS Łódź 29:32 (13:13)
NMC Powen Zabrze - KSSPR Końskie 39:28 (19:14)
ASPR Zawadzkie - Stalprodukt BKS Bochnia 44:35 (23:21)
SPR Grunwald Ruda Śląska - Czuwaj POSiR Przemyśl 28-29 (12-15)
Olimpia Piekary Śląskie - Wolsztyniak Wolsztyn 38:22 (19:7)

15. kolejka - 26/27.02.2011
Olimpia Piekary Śląskie - MTS Chrzanów 36:28 (23:14)
Wolsztyniak Wolsztyn - SPR Grunwald Ruda Śląska 36:31(17:14)
26.02 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - ASPR Zawadzkie 39:34(20:13)
Stalprodukt BKS Bochnia - NMC Powen Zabrze 29:28(12:14)
KSSPR Końskie - AZS Politechnika Radomska 38:27(20:14)
ChKS Łódź - KS Gwardia Opole 23:24(13:10)

16. kolejka - 05/06.03.2011
MTS Chrzanów - ChKS Łódź  33:29 (18:14)
KS Gwardia Opole - KSSPR Końskie 37:27 (18:13)
AZS Politechnika Radomska - Stalprodukt BKS Bochnia 35:27 (16:14)
05.03 - godz: 17:00 - Czuwaj POSiR Przemyśl - NMC Powen Zabrze 25:28 (10:16)
Wolsztyniak Wolsztyn - ASPR Zawadzkie  30:27(15:14)
SPR Grunwald Ruda Śląska - Olimpia Piekary Śląskie 27:44 (15:24)

17. kolejka - 19/20.03.2011
SPR Grunwald Ruda Śląska - MTS Chrzanów 25:31 (9:18)
Olimpia Piekary Śląskie - ASPR Zawadzkie 40:30 (18:14)
Wolsztyniak Wolsztyn - NMC Powen Zabrze 22:30 (9:8)
Stalprodukt BKS Bochnia - KS Gwardia Opole 27:23 (14:12)
KSSPR Końskie - ChKS Łódź 31:25 (14:11)

19:03 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - AZS Politechnika Radomska 35:25 (16:13)


KS Gwardia Opole - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 28:34 (15:10)

Czuwaj: Borecki, Sar, Szczepaniec - Stołowski 3, Kroczek 8, Jankowski 10 (5/5), Kubisztal 4, Oliferchuk 5, Kalinowski 0, Baraniecki 0, Żak 0, Kostka 3, Hataś 1, Kotowicz 0


18. kolejka - 26/27.03.2011
MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 35:36 (15:18)
ChKS Łódź - Stalprodukt BKS Bochnia 27:39 (12:21)
KS Gwardia Opole - Czuwaj POSiR Przemyśl 28:34 (15:10)
AZS Politechnika Radomska - Wolsztyniak Wolsztyn 29:25 (16:9)
NMC Powen Zabrze - Olimpia Piekary Śląskie 32:27 (15:15)
ASPR Zawadzkie - SPR Grunwald Ruda Śląska 28:27 (16:12)

19. kolejka - 02/03.04.2011
ASPR Zawadzkie - MTS Chrzanów 33:31 (18:11)
SPR Grunwald Ruda Śląska - NMC Powen Zabrze 22:31 (7:17)
Olimpia Piekary Śląskie - AZS Politechnika Radomska 36:33 (16:15)
Wolsztyniak Wolsztyn - KS Gwardia Opole 22:33 (10:16)
Stalprodukt BKS Bochnia - KSSPR Końskie 35:35 (15:16)

02.04 - godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemyśl - ChKS Łódź 42:30 (20:14)
Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Borecki - Jankowski 10, Baraniecki, Żak, Kroczek 9, Kostka 3, Kalinowski, Stołowski 6, Hataś 4, Oliferchuk 5, Kotowicz, Kubisztal 5.

Kary:
14 min.

ChKS: Łuczyński, Florczak - Sobieraj, Kulisz 4, Witczak 1, Tarnowski 1, Urbański 4, Kucharski 1, Palczak 4, Kuśmierczyk 4, Gajewski 3, Pieczyński 2, Kaczmarek 6.

Kary:
12 min.




20. kolejka - 09.04.2011
ChKS Łódź    -  KPR Wolsztyniak Wolsztyn 28:28 (15:15)
KS Gwardia Opole -  GKS Olimpia Piekary Śląskie 24:28 (13:12)
NMC POWEN Zabrze -  ASPR Zawadzkie 50:24 (31:11)
KŚ AZS Politechnika Radomska - SPR Grunwald Ruda Śląska 32:27 (16:11)
MTS Chrzanów - Stalprodukt BKS Bochnia 33:31 (17:17)

KSSPR Końskie - Czuwaj POSiR Przemyśl  - godz: 18:00  - 31:29 (19:14)



21. kolejka - 16.04.2011
KPR Wolsztyniak Wolsztyn  - KSSPR Końskie 32:33 (16:20)
NMC POWEN Zabrze - MTS Chrzanów 41:25 (22:12)
ASPR Zawadzkie - KŚ AZS Politechnika Radomska 33:33 (19:17)
SPR Grunwald Ruda Śląska - KS Gwardia Opole 28:34 (10:21)
GKS Olimpia Piekary Śląskie - ChKS Łódź 28:25 (12:13)
 
KS Czuwaj POSiR Przemyśl - Stalprodukt BKS Bochnia 39:29 (19:16)
 

22. kolejka - 30.04.2011
KSSPR Końskie - GKS Olimpia Piekary Śląskie 31:31 (17:17)
Stalprodukt BKS Bochnia    - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 35:28 (16:10)
SPR Grunwald Ruda Śląska - ChKS Łódź 26:25 (13:14)
KS Gwardia Opole - ASPR Zawadzkie 33:25 (14:15)
KŚ AZS Politechnika Radomska - NMC POWEN Zabrze 31:39 (16:20)

MTS Chrzanów - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 33:29 (20:17)