ARCHIWUM
srsprzemysl.pl

Sezon 2008/09 - II LIGA


BRAMKARZE:
SAR, Paweł
Pseudonim: Sarek
Rok urodzenia: 1984
Wzrost i waga:
Poprzednie kluby: AZS Katowice
SZCZEPANIEC, Adrian
Pseudonim: Adi
Rok urodzenia: --
Wzrost i waga: --
Poprzednie kluby: Orzeł Przeworsk


ROZGRYWAJĄCY:

KALINOWSKI, Łukasz
Pseudonim: Kali
Rok urodzenia: 1986
Wzrost i waga:
Poprzednie kluby: -
STOŁOWSKI, Paweł
Pseudonim: Stołek
Rok urodzenia: 1984
Wzrost i waga: 192/90
Poprzednie kluby: UKS Elektronik, Wisła Puławy, SPR Orzeł Przeworsk
PICUR, Kamil
Pseudonim: Picek
Rok urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 189/70
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
WŁADYCZAK, Michał
Pseudonim: Krzykacz
Rok urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 183/74
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
BŁAŻKOWSKI, Krzysztof
Pseudonim: Błażej
Rok urodzenia: 1979
Wzrost i waga: 183/88
Poprzednie kluby: KKS Czuwaj Przemyśl, UKS Elektronik, SPR Orzeł Przeworsk
PIELECH, Mateusz
Pseudonim: Agent
Rok urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 184/65
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl


SKRZYDŁOWI:

KROCZEK, Mateusz
Pseudonim: Toudik
Rok urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 175/60
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
KOWALSKI, Mirosław
Pseudonim: Didu
Rok urodzenia: 1979
Wzrost i waga: 170.70
Poprzednie kluby: UKS Elektronik Przemyśl
HATAŚ, Łukasz
Pseudonim: Lusio
Rok urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 185/75
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
KOROBCZAK, Przemysław
Pseudonim: Korba
Rok urodzenia: 1975
Wzrost i waga: 172/78
Poprzednie kluby: UKS Elektronik Przemyśl, AZS AWF Rzeszów
KORCZOWSKI, Michał
Pseudonim: Korczak
Rok urodzenia: 1991
Wzrost i waga: 176/57
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl
 


KOSTKA, Maurycy

Pseudonim: Mauro
Rok urodzenia: -
Wzrost i waga:  -
Poprzednie kluby: SPR Orzeł Przeworsk


 


OBROTOWI:

KOTOWICZ, Paweł
Pseudonim: -
Rok urodzenia: 1988
Wzrost i waga: 191/99
Poprzednie kluby: Kosynier Rzeszów, ASPR Zawadzkie
KULAWIK, Patryk
Pseudonim: Kot
Rok urodzenia: 1984
Wzrost i waga: 182/82
Poprzednie kluby: UKS SP 14 Przemyśl, UKS Elektronik Przemyśl
BARANIECKI, Przemysław
Pseudonim: Przemo
Rok urodzenia: 1984
Wzrost i waga: 178/93
Poprzednie kluby: UKS Elektronik Przemyśl, AZS AWF Biała Podlaska.
SZKARPECKI, Piotr
Pseudonim: Beny
Rok urodzenia: 1977
Wzrost i waga: 178/100
Poprzednie kluby: KKS UKS Elektronik Przemyśl
JĘDRUCH, Krzysztof
Pseudonim: -
Rok urodzenia: 1981
Wzrost i waga: 185/90
Poprzednie kluby: -


TRENERZY:

KUBICKI, Bogusław
Rok urodzenia: 1956
Absolwent: AWF Kraków
Kariera: III, II Liga KKS Czuwaj, AZS Kraków
Kariera trenerska: juniorzy, KKS Czuwaj II liga, UKS Elektronik Przemyśl Sukcesy: II miejsce w rozgrywkach II ligi, vicemistrzostwo Polski juniorów młodszych - UKS Elektronik
KROCZEK, Piotr
Rok urodzenia: 1968
Absolwent: AWF Kraków
Kariera: KKS Czuwaj, AZS Kraków
Kariera trenerska: KKS Czuwaj, UKS Elektronik Przemysl, UKS SP 14 Przemyśl
Sukcesy: Mistrz Polski młodzików 1999 Leszno, vicemistrzostwo Polski juniorów młodszych Opole 2001, utrzymał w ekstraklasie KKS Czuwaj 1997/1998


KIEROWNIK DRUŻYNY:

KARWOWSKI, Maciej
Rok urodzenia: 1978


SZTAB MEDYCZNY:

KĘDZIERSKI, Bogusław
Rok urodzenia: 1964
DUPLAGA, Andrzej
Rok urodzenia: 1965
Baraże
Jurand Ciechanów - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 36:24 (19:9)
KS Czuwaj POSiR Przemyśl – Jurand Ciechanów 30-36 (13-18)

Sokół Gdańsk - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 24-33 (13-13)
KS Czuwaj POSiR Przemyśl – Sokół Gdańsk 35-33 (19-13)

Tabela po 22 kolejce:

1  Stalprodukt BKS Bochnia       22     44-0     786-537
2  KS Czuwaj POSiR               22     33-11    714-587
3  KS Viret CMC Zawiercie        22     31-13    712-611
4  KS Polonica Kielce            22     28-16    652-620
5  SDFP Kusy Kraków              22     24-20    669-669
6  SPR Ruda Śląska               22     23-21    628-617 
7  KS VIVE II Kielce             22     22-22    614-617
8  KS Sokół Końskie              22     18-26    624-657
9  KŚ AZS Katowice               22     16-28    657-744
10 KS Górnik Sosnowiec           22     10-34    616-698
11 SPR Orzeł Przeworsk           22      8-36    578-695
12 SPR BRW Stal II Mielec        22      7-37    593-791

Runda:    1

Kolejka 1    20-21.09.2008

SPR BRW Stal II Mielec    -KS Sokół Końskie          27-27 (12-16)   
KS Czuwaj POSiR Przemyśl  -KS VIVE II Kielce         30-22 (13-11)
SDFP Kusy Kraków          -KS Viret CMC Zawiercie    29-29 (16-16)
KS Polonica Kielce        -Stalprodukt BKS Bochnia   22-32 ( 9-15)
KŚ AZS Katowice           -SPR Ruda Śląska           21-24 (13-14)
KS Górnik Sosnowiec       -SPR Orzeł Przeworsk       23-28 (12-12)
           
Kolejka 2    27-28.09.2008

KS Sokół Końskie           -SPR Orzeł Przeworsk      28-25 (12-13)   
SPR Ruda Śląska            -KS Górnik Sosnowiec      39-28 (18-12)
KŚ AZS Katowice            -Stalprodukt BKS Bochnia  28-41 (13-22)
KS Viret CMC Zawiercie     -KS Polonica Kielce       30-26 (14-17)
KS VIVE II Kielce          -SDFP Kusy Kraków         41-36 (22-17)
SPR BRW Stal II Mielec     -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 31-28 (14-17)
           
Kolejka 3    04-05.10.2008
   
KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -KS Sokół Końskie         37-30 (18-12)   
SDFP Kusy Kraków           -SPR BRW Stal II Mielec   31-27 (15-13)
KS Polonica Kielce         -KS VIVE II Kielce        33-30 (13-18)
KŚ AZS Katowice            -KS Viret CMC Zawiercie   24-41 (11-22)
KS Górnik Sosnowiec        -Stalprodukt BKS Bochnia  20-33 ( 8-14)
SPR Orzeł Przeworsk        -SPR Ruda Śląska          26-27 (12-14)
   
Kolejka 4    11-12.10.2008

KS Sokół Końskie           -SPR Ruda Śląska          25-31 (13-13)
Stalprodukt BKS Bochnia    -SPR Orzeł Przeworsk      37-23 (16-9 )
KS Viret CMC Zawiercie     -KS Górnik Sosnowiec      36-20 (16-9 )
KS VIVE II Kielce          -KŚ AZS Katowice          25-27 (14-12)
SPR BRW Stal II Mielec     -KS Polonica Kielce       23-34 (12-17)
KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -SDFP Kusy Kraków         30-30 (13-18)
           
Kolejka 5    18-19.10.2008

SDFP Kusy Kraków           -KS Sokół Końskie         40-29 (21-12)
KS Polonica Kielce         -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 37-34 (16-16)
KŚ AZS Katowice            -SPR BRW Stal II Mielec   38-37 (19-16)
KS Górnik Sosnowiec        -KS VIVE II Kielce        29-34 (16-17)
SPR Orzeł Przeworsk        -KS Viret CMC Zawiercie   27-31 (13-20)
Stalprodukt BKS Bochnia    -SPR Ruda Śląska          34-18 (16-9 )
   
Kolejka 6    25-26.10.2008

KS Sokół Końskie           -Stalprodukt BKS Bochnia  29-38 (13-19)
KS Viret CMC Zawiercie     -SPR Ruda Śląska          33-32 (20-17)
KS VIVE II Kielce          -SPR Orzeł Przeworsk      34-28 (15-17)
SPR BRW Stal II Mielec     -KS Górnik Sosnowiec      38-35 (18-15)
KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -KŚ AZS Katowice          40-28 (21-18)
SDFP Kusy Kraków           -KS Polonica Kielce       32-31 (14-16)
           
Kolejka 7    08-09.11.2008

IIM-IV/37    KS Polonica Kielce         -KS Sokół Końskie         29-27 (16-16)
IIM-IV/38    KŚ AZS Katowice            -SDFP Kusy Kraków         33-29 (14-15)
IIM-IV/39    KS Górnik Sosnowiec        -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 28-27 (20-14)
IIM-IV/40    SPR Orzeł Przeworsk        -SPR BRW Stal II Mielec   32-28 (12-14)
IIM-IV/41    SPR Ruda Śląska            -KS VIVE II Kielce        27-25 (13-11)
IIM-IV/42    Stalprodukt BKS Bochnia    -KS Viret CMC Zawiercie   34-25 (17-10)
   
Kolejka 8    15-16.11.2008

IIM-IV/43    KS Sokół Końskie           -KS Viret CMC Zawiercie   29-33 (17-18)
IIM-IV/44    KS VIVE II Kielce          -Stalprodukt BKS Bochnia  26-31 (13-13)
IIM-IV/45    SPR BRW Stal II Mielec     -SPR Ruda Śląska          20-33 ( 6-14)
IIM-IV/46    KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -SPR Orzeł Przeworsk      32-23 (14-10)
IIM-IV/47    SDFP Kusy Kraków           -KS Górnik Sosnowiec      25-33 (10-17)
IIM-IV/48    KS Polonica Kielce         -KŚ AZS Katowice          29-26 (16-11)
   
Kolejka 9    06-07.12.2008

IIM-IV/49    KŚ AZS Katowice            -KS Sokół Końskie         27-37 ( 9-18)
IIM-IV/50    KS Polonica Kielce         -KS Górnik Sosnowiec      34-29 (18-18)
IIM-IV/51    SPR Orzeł Przeworsk        -SDFP Kusy Kraków         22-32 (12-14)
IIM-IV/52    SPR Ruda Śląska            -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 25-33 (12-14)
IIM-IV/53    Stalprodukt BKS Bochnia    -SPR BRW Stal II Mielec   42-17 (21-6 )
IIM-IV/54    KS Viret CMC Zawiercie     -KS VIVE II Kielce        31-27 (17-15)
           
Kolejka 10   13-14.12.2008

IIM-IV/55    KS Sokół Końskie           -KS VIVE II Kielce        27-22 (10-12)
IIM-IV/56    SPR BRW Stal II Mielec     -KS Viret CMC Zawiercie   30-43 (14-22)
IIM-IV/57    KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -Stalprodukt BKS Bochnia  27-34 (15-15)
IIM-IV/58    SDFP Kusy Kraków           -SPR Ruda Śląska          26-22 (13-11)
IIM-IV/59    KS Polonica Kielce         -SPR Orzeł Przeworsk      33-20 (18-12)
IIM-IV/60    KŚ AZS Katowice            -KS Górnik Sosnowiec      27-26 (17-14)
           
Kolejka 11   20-21.12.2008

IIM-IV/61    KS Górnik Sosnowiec        -KS Sokół Końskie         25-24 (13-14)
IIM-IV/62    SPR Orzeł Przeworsk        -KŚ AZS Katowice          29-30 (12-14)
IIM-IV/63    SPR Ruda Śląska            -KS Polonica Kielce       30-22 (12-10)
IIM-IV/64    Stalprodukt BKS Bochnia    -SDFP Kusy Kraków         36-23 (19-9 )
IIM-IV/65    KS Viret CMC Zawiercie     -KS Czuwaj POSiR Przemyśl  0-10 walkower
IIM-IV/66    SPR BRW Stal II Mielec     -KS VIVE II Kielce        26-33 (13-14)
   
Tabela po I rundzie:

1  Stalprodukt BKS Bochnia        11    22-0        392-258   
2  KS Viret CMC Zawiercie         11    17-5        332-288   
3  SPR Ruda Śląska                11    14-8        308-293   
4  KS Polonica Kielce             11    14-8        330-313   
5  KS Czuwaj POSiR                11    13-9        328-288   
6  SDFP Kusy Kraków               11    12-10        333-333   
7  KŚ AZS Katowice                11    10-12        309-358   
8  KS VIVE II Kielce              11     8-14        319-325   
9  KS Sokół Końskie               11     7-15        312-334   
10 KS Górnik Sosnowiec            11     6-16        296-345   
11 SPR BRW Stal II Mielec         11     5-17        304-376   
12 SPR Orzeł Przeworsk            11     4-18        283-335

Runda:    2

Kolejka 12   10-11.01.2009
   
IIM-IV/67    KS Sokół Końskie           -SPR BRW Stal II Mielec   35-23 (18-13)
IIM-IV/68    KS VIVE II Kielce          -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 31-37 (19-14)
IIM-IV/69    KS Viret CMC Zawiercie     -SDFP Kusy Kraków         38-27 (17-14)
IIM-IV/70    Stalprodukt BKS Bochnia    -KS Polonica Kielce       29-25 (18- 9)
IIM-IV/71    SPR Ruda Śląska            -KŚ AZS Katowice          33-27 (16-14)
IIM-IV/72    SPR Orzeł Przeworsk        -KS Górnik Sosnowiec      34-31 (17- 9)
           
Kolejka 13   17-18.01.2009

IIM-IV/73    SPR Orzeł Przeworsk        -KS Sokół Końskie         30-31 (20-17)
IIM-IV/74    KS Górnik Sosnowiec        -SPR Ruda Śląska          33-31 (16-14)
IIM-IV/75    Stalprodukt BKS Bochnia    -KŚ AZS Katowice          40-24 (23-11)
IIM-IV/76    KS Polonica Kielce         -KS Viret CMC Zawiercie   30-31 (11-17)
IIM-IV/77    SDFP Kusy Kraków           -KS VIVE II Kielce        27-22 (13-12)
IIM-IV/78    KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -SPR BRW Stal II Mielec   52-27 (29-11)
   
Kolejka 14   24-25.01.2009
   
IIM-IV/79    KS Sokół Końskie           -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 22-29 (12-14)
IIM-IV/80    SPR BRW Stal II Mielec     -SDFP Kusy Kraków         28-33 (14-20)
IIM-IV/81    KS VIVE II Kielce          -KS Polonica Kielce       19-30 (11-16)
IIM-IV/82    KS Viret CMC Zawiercie     -KŚ AZS Katowice          46-30 (25-15)
IIM-IV/83    Stalprodukt BKS Bochnia    -KS Górnik Sosnowiec      40-22 (19-12)
IIM-IV/84    SPR Ruda Śląska            -SPR Orzeł Przeworsk      37-27 (17-11)
           
Kolejka 15   31.01-01.02.2009

IIM-IV/85    SPR Ruda Śląska            -KS Sokół Końskie         30-30 (10-14)
IIM-IV/86    SPR Orzeł Przeworsk        -Stalprodukt BKS Bochnia  23-37 ( 9-16)
IIM-IV/87    KS Górnik Sosnowiec        -KS Viret CMC Zawiercie   30-31 (17-15)
IIM-IV/88    KŚ AZS Katowice            -KS VIVE II Kielce        24-34 (12-19)
IIM-IV/89    KS Polonica Kielce         -SPR BRW Stal II Mielec   33-21 (16-12)
IIM-IV/90    SDFP Kusy Kraków           -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 30-34 (14-19)
           
Kolejka 16   14-15.02.2009

IIM-IV/91    KS Sokół Końskie           -SDFP Kusy Kraków         34-32 (15-13)
IIM-IV/92    KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -KS Polonica Kielce       30-26 (19-10)
IIM-IV/93    SPR BRW Stal II Mielec     -KŚ AZS Katowice          34-33 (18-17)
IIM-IV/94    KS VIVE II Kielce          -KS Górnik Sosnowiec      30-25 (17-10)
IIM-IV/95    KS Viret CMC Zawiercie     -SPR Orzeł Przeworsk      49-21 (22-10)
IIM-IV/96    SPR Ruda Śląska            -Stalprodukt BKS Bochnia  26-31 (14-15)
   
Kolejka 17    28.02-01.03.2009

IIM-IV/97    Stalprodukt BKS Bochnia    -KS Sokół Końskie         34-21 (13-12)
IIM-IV/98    SPR Ruda Śląska            -KS Viret CMC Zawiercie   28-24 (13-14)
IIM-IV/99    SPR Orzeł Przeworsk        -KS VIVE II Kielce        16-20 ( 6-10)
IIM-IV/100   KS Górnik Sosnowiec        -SPR BRW Stal II Mielec   44-28 (26-16)
IIM-IV/101   KŚ AZS Katowice            -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 38-44 (20-22)
IIM-IV/102   KS Polonica Kielce         -SDFP Kusy Kraków         31-28 (15-12)

Kolejka 18    14-15.03.2009

IIM-IV/103   KS Sokół Końskie           -KS Polonica Kielce       26-29 (16-15)
IIM-IV/104   SDFP Kusy Kraków           -KŚ AZS Katowice          38-34 (17-15)
IIM-IV/105   KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -KS Górnik Sosnowiec      28-18 (15- 8)
IIM-IV/106   SPR BRW Stal II Mielec     -SPR Orzeł Przeworsk      30-33 (14-16)
IIM-IV/107   KS VIVE II Kielce          -SPR Ruda Śląska          29-26 (11-17)
IIM-IV/108   KS Viret CMC Zawiercie     -Stalprodukt BKS Bochnia  26-40 (12-21)
   
Kolejka 19    21-22.03.2009
   
IIM-IV/109   KS Viret CMC Zawiercie     -KS Sokół Końskie         40-33 (20-18)
IIM-IV/110   Stalprodukt BKS Bochnia    -KS VIVE II Kielce        38-25 (18-13)
IIM-IV/111   SPR Ruda Śląska            -SPR BRW Stal II Mielec   32-28 (14-17)
IIM-IV/112   SPR Orzeł Przeworsk        -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 25-27 (11- 9)
IIM-IV/113   KS Górnik Sosnowiec        -SDFP Kusy Kraków         25-30 (13-18)
IIM-IV/114   KŚ AZS Katowice            -KS Polonica Kielce       41-27 (14- 8)
           
Kolejka 20    28-29.03.2009

KS Sokół Końskie           -KŚ AZS Katowice          26-25 (14-11)
KS Górnik Sosnowiec        -KS Polonica Kielce       32-33 (16-18)
SDFP Kusy Kraków           -SPR Orzeł Przeworsk      30-25 (17-11)
KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -SPR Ruda Śląska          38-26 (21-15)
SPR BRW Stal II Mielec     -Stalprodukt BKS Bochnia  26-35 (16-16)
KS VIVE II Kielce          -KS Viret CMC Zawiercie   26-25 (17-14)
   
Kolejka 21   18.04.2009

KS VIVE II Kielce          -KS Sokół Końskie         21-20 ( 9-11)
KS Viret CMC Zawiercie     -SPR BRW Stal II Mielec   47-20 (19-10)
Stalprodukt BKS Bochnia    -KS Czuwaj POSiR Przemyśl 33-29 (15-16)
SPR Ruda Śląska            -SDFP Kusy Kraków         28-29 (13-16)
SPR Orzeł Przeworsk        -KS Polonica Kielce       27-30 (12-17)
KS Górnik Sosnowiec        -KŚ AZS Katowice          30-34 (14-17)
   
Kolejka 22    25.04.2009

KS Sokół Końskie           -KS Górnik Sosnowiec      34-30 (19-13)
KŚ AZS Katowice            -SPR Orzeł Przeworsk      38-34 (16-17)
KS Polonica Kielce         -SPR Ruda Śląska          28-23 (14-13)
SDFP Kusy Kraków           -Stalprodukt BKS Bochnia  32-37 (16-15)
KS Czuwaj POSiR Przemyśl   -KS Viret CMC Zawiercie   38-23 (19-13)
KS VIVE II Kielce          -SPR BRW Stal II Mielec   38-24 (16-12)