ARCHIWUM
srsprzemysl.pl

sezon 2009/2010  II LIGA - AWANS DO I LIGI

3. Baraż - I Liga:

09.06.2010 Środa - godz: 18:00

KS Czuwaj POSiR Przemyśl - AZS Warszawa 28 - 25 (15-15)

11.06.2010 Piątek - godz: 00:00
AZS Warszawa - KS Czuwaj POSiR Przemyśl
Spotkanie odowłane

2. Baraż - I Liga:

23.05.2010 Niedziela - godz: 18:00
KS Czuwaj POSiR Przemyśl - ChKS Łódź 25 - 24 (13-8)

30.05.2010 Niedziela - godz: 17:00
ChKS Łódź - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 35 - 23 (16 - 13)

1. Baraż - II Liga:

12.05.2010 Środa - godz: 17:30
KKS Włókniarz Konstantynów - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 31 - 34 (14-17)

16.05.2010 Niedziela - godz: 18:00
KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KKS Włókniarz Konstantynów 31 – 24 (14:11)

 
Tabela strzelców:

Bramki Zawodnik
156 Paweł Stołowski
116 Mateusz Kroczek
107 Maurycy Kostka
92 Łukasz Kalinowski
45 Przemysław Baraniecki
47 Krzysztof Błażkowski
29 Michał Cypryś
23 Łukasz Hataś
19 Paweł Kotowicz
14 Mirosław Kowalski
12 Kamil Picur
10 Piotr Szkarpecki
4 Michał Władyczak, Kazimierz Wiśniowski
2 Paweł Sar, Mateusz Pielech, Łukasz Stanowski, Jan Complak, Bartosz Kubicki,
 1  Krzysztof Jędruch,

Tabela po XVIII kolejce - końcowa:
Miejsce	Klub		           M	Z	P	R	B+	B-	P+	P
1	SPR Grunwald Ruda Śl.      18	15	2	1	610	411	31	5
2	KS Czuwaj POSiR Przem.     18	15	3	0	600	483	30	6
3	KS Viret CMC Zawiercie     18	14	3	1	594	431	29	7
4	ZKS  Unia  Tarnów          18	14	3	2	609	550	28	8
5	KS Vive Targi II Kielce    18	9	8	1	547	531	19	17
6	SDFP  Kusy  Kraków         18	6	11	1	473	552	13	23
7	SPR Polonica Kielce        18	5	11	2	472	539	12	24
8	KS Górnik Sosnowiec        18	5	12	1	476	554	11	25
9	SPR Orzeł Przeworsk        18	3	15	0	448	580	6	30
10	KS KSZO Ostowiec Św.       18	0	17	1	403	586	1	35

1 runda

Kolejka 1
26.09.09 KS KSZO Ostrowiec Sw. - KS Vive II Kielce 20-31 ( 9-14)
28.11.09 KS Górnik Sosnowiec - SDFP Kusy Kraków 26-25 (15-11)
26 09.09 SPR Orzeł Przeworsk - KS Czuwaj POSiR Przemysl 20-29 ( 9-12)
26.09.09 KS Viret CMC Zawiercie - ZKS Unia Tarnów 35-28 (19-14)
26.09.09 SPR Polonica Kielce - SPR Grunwald Ruda Sl. 20-40 (11-19)

Kolejka 2
3.10.09 KS Vive II Kielce - SPR Grunwald Ruda Sl. 18-36 ( 8-19)
3.10.09 ZKS Unia Tarnów - SPR Polonica Kielce 25-18 (16- 8)
3.10.09 Sobota - godz. 18:00 KS Czuwaj POSiR Przemysl - KS Viret CMC Zawiercie 34-27 (15-15)
3.10.09 SDFP Kusy Kraków  - SPR Orzeł Przeworsk 28-27 (14-14)
3.10.09 KS KSZO Ostrowiec Sw. - KS Górnik Sosnowiec 32-35 (13-20)

Kolejka 3
10.10.09 KS Górnik Sosnowiec  KS Vive II Kielce 27-27 (12-12)
10.10.09 KS KSZO Ostrowiec Sw. - SPR Orzeł Przeworsk 15-30 ( 5-15)
10.10.09 KS Viret CMC Zawiercie - SDFP Kusy Kraków 37-20 (23- 6)
10.10.09 SPR Polonica Kielce - KS Czuwaj POSiR Przemysl 21-29 (10-14)
10.10.09 SPR Grunwald Ruda Sl. - ZKS Unia Tarnów 25-25 (10-13)

Kolejka 4
17.10.09 KS Vive II Kielce - ZKS Unia Tarnów 36-29 (19-18)
17.10.09 SPR Grunwald Ruda Sl. - KS Czuwaj POSiR Przemysl 33-19 (16-9)
17.10.09 SDFP Kusy Kraków  SPR Polonica Kielce 25-24 (12-10)
17.10.09 KS KSZO Ostrowiec Sw. - KS Viret CMC Zawiercie 16-32 (10-19)
17.10.09 KS Górnik Sosnowiec - SPR Orzeł Przeworsk 32-25 (14-11)

Kolejka 5
24.10.09 SPR Orzeł Przeworsk - KS Vive II Kielce 23:28 (10:12)
24.10.09 KS Viret CMC Zawiercie - KS Górnik Sosnowiec 38:31 (20:19)
24.10.09 SPR Polonica Kielce - KS KSZO Ostrowiec Sw. 30:20 (14:10)
24.10.09 SPR Grunwald Ruda Sl. - SDFP Kusy Kraków 37-19 (17-9)
25.10.09 ZKS Unia Tarnów - KS Czuwaj POSiR Przemysl 33-31 (17-17)

Kolejka 6
8.11.09 KS Vive Targi II Kielce - KS Czuwaj POSiR Przemysl 30 - 32 (14-18)
7.11.09 SDFP Kusy Kraków - ZKS Unia Tarnów 29-37 (13-16)
7.11.09 KS KSZO Ostrowiec Sw. - SPR Grunwald Ruda Sl. 29:39
7.11.09 KS Górnik Sosnowiec - SPR Polonica Kielce 27:30 (11:17)
7.11.09 SPR Orzeł Przeworsk-  KS Viret CMC Zawiercie 26:29 (12-12)

Kolejka 7
14.11.09 KS Viret CMC Zawiercie - KS Vive II Kielce 34-18 (20-9)
15.11.09 SPR Polonica Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 32:22 (17:7)
14.11.09 SPR Grunwald Ruda Sl. - KS Górnik Sosnowiec 37:21 (19:10)
14.11.09 ZKS Unia Tarnów - KS KSZO Ostrowiec Sw. 32:25 (17:10)
14.11.09 KS Czuwaj POSiR Przemysl - SDFP Kusy Kraków 42 - 27 (18 - 15)

Kolejka 8
5 .12. 09 KS Vive II Kielce - SDFP Kusy Kraków 36:25 (18:13)
6 .12. 09 KS KSZO Ostrowiec Sw. - KS Czuwaj POSiR Przemysl 24-42 (12-20)
5 .12. 09 KS Górnik Sosnowiec - ZKS Unia Tarnów 24-33 (10-13)
5 .12. 09 SPR Orzeł Przeworsk - SPR Grunwald Ruda Sl. 19:31 (13:12)
5 .12. 09 KS Viret CMC Zawiercie - SPR Polonica Kielce 37:25 (18:11)

Kolejka 9
12 .12. 09 SPR Polonica Kielce - KS Vive II Kielce 33-39 (14-19)
12 .12. 09 KS Viret CMC Zawiercie - SPR Grunwald Ruda Sl. 25-28 (13-14)
12 .12. 09 ZKS Unia Tarnów - SPR Orzeł Przeworsk 45-33 (23-13)
12 .12. 09 KS Czuwaj POSiR Przemysl - KS Górnik Sosnowiec 36-32 (18-18)
12 .12. 09 SDFP Kusy Kraków - KS KSZO Ostrowiec Sw. 25-21 (12- 9)

2 runda

Kolejka 10
23.01.10 KS Vive II Kielce - KS KSZO Ostrowiec Sw. 36-27 (18-12)
23.01.10 SDFP Kusy Kraków - KS Górnik Sosnowiec 24-27 (13- 9)
24.01.10 Niedziela - godz. 17:00 KS Czuwaj POSiR Przemysl - SPR Orzeł Przeworsk 40:16 (20:6)
23.01.10 ZKS Unia Tarnów - KS Viret CMC Zawiercie 33-33 (18-15)
23.01.10 SPR Grunwald Ruda Sl. - SPR Polonica Kielce 29-19 (12- 9)

Kolejka 11
30.01.10 SPR Grunwald Ruda Sl. - KS Vive II Kielce 43-29 (17-15)
30.01.10 SPR Polonica Kielce - ZKS Unia Tarnów 30-39 (18-17)
30.01.10 KS Viret CMC Zawiercie - KS Czuwaj POSiR Przemysl 32-18 (13-8)
30.01.10 SPR Orzeł Przeworsk - SDFP Kusy Kraków 29-32 (15-14)
30.01.10 KS Górnik Sosnowiec - KS KSZO Ostrowiec Sw. 26-21 (13-9)

Kolejka 12
6.02.10 KS Vive II Kielce - KS Górnik Sosnowiec 36:30 (21-13)
6.02.10 SPR Orzeł Przeworsk - KS KSZO Ostrowiec Sw. 31:22 (12:11)
6.02.10 SDFP Kusy Kraków - KS Viret CMC Zawiercie 25:32 (10-17)
7.02.10 Niedziela - godz. 17:00 KS Czuwaj POSiR Przemysl - SPR Polonica Kielce 33:29 (15-11)
6.02.10 ZKS Unia Tarnów - SPR Grunwald Ruda Sl. 34:28 (16:16)

Kolejka 13
20.02.10 ZKS Unia Tarnów - KS Vive II Kielce 40-30 (17-10)
20.02.10 SOBOTA godz: 17:00 KS Czuwaj POSiR Przemysl - SPR Grunwald Ruda Sl. 40:35 (17:16)
20.02.10 SPR Polonica Kielce - SDFP Kusy Kraków 29-29 (15-13)
20.02.10 KS Viret CMC Zawiercie - KS KSZO Ostrowiec Sw. 46-15 (20- 4)
20.02.10 SPR Orzeł Przeworsk - KS Górnik Sosnowiec 24-27 (12-13)

Kolejka 14
6.03.10 KS Vive II Kielce - SPR Orzeł Przeworsk
6.03.10 KS Górnik Sosnowiec - KS Viret CMC Zawiercie 21-30 (11-17)
6.03.10 KS KSZO Ostrowiec Sw. - SPR Polonica Kielce  25-25 (11-10)
6.03.10 SDFP Kusy Kraków - SPR Grunwald Ruda Sl.
6.03.10 SOBOTA godz: 17:00 - KS Czuwaj POSiR Przemysl - ZKS Unia Tarnów 41-31 (21-14)

Kolejka 15
13.03.10 KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KS Vive Targi II Kielce 34:22 (20 - 7)
13.03.10 ZKS Unia Tarnów - SDFP Kusy Kraków 33:29 (16 - 13)
13.03.10 SPR Grunwald Ruda Śl - KS KSZO Ostrowiec Św. 34:12 (15 - 3)
13.03.10 SPR Polonica Kielce - KS Górnik Sosnowiec 29:23 (15 -10)
13.03.10 KS Viret CMC Zawiercie - SPR Orzeł Przeworsk 46:15 (21 - 5)

Kolejka 16
27.03.10 KS Vive II Kielce - KS Viret CMC Zawiercie 24-35 ( 9-12)
27.03.10 SPR Orzeł Przeworsk - SPR Polonica Kielce 26-30 (10-20)
27.03.10 KS Górnik Sosnowiec - SPR Grunwald Ruda Sl. 22-32 (11-16)
27.03.10 KS KSZO Ostrowiec Sw. - ZKS Unia Tarnów 31-33 (16-17)
28.03.10 NIEDZIELA godz: 17:00 - SDFP Kusy Kraków - KS Czuwaj POSiR Przemysl 26-27 (13-10)

Kolejka 17
18.04.10 SDFP Kusy Kraków -KS Vive II Kielce 33-29 (20-14)
25.04.10 NIEDZIELA godz: 16:00 - KS Czuwaj POSiR Przemysl - KS KSZO Ostrowiec Sw. 40:21 (23:10)
18.04.10 ZKS Unia Tarnów - KS Górnik Sosnowiec 35-28 (17- 9)
18.04.10 SPR Grunwald Ruda Sl. - SPR Orzeł Przeworsk 42-16 (19- 8)
18.04.10 SPR Polonica Kielce - KS Viret CMC Zawiercie 25-35 (10-11)

Kolejka 18
02.05.10 KS Vive II Kielce - SPR Polonica Kielce 36-26 (14-15)
02.05.10 SPR Grunwald Ruda Sl. - KS Viret CMC Zawiercie 29-21 (14-10)
02.05.10 SPR Orzeł Przeworsk - ZKS Unia Tarnów 34-44 (16-22)
02.05.10 - NIEDZIELA - KS Górnik Sosnowiec - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 24-33 ( 9-14)
02.05.10 KS KSZO Ostrowiec Sw. - SDFP Kusy Kraków 27-28 (12-14)