Runda 1

1 kolejka – 19 września 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

KSSPR Końskie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

23- 27 (10 – 13)

Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar, Starzecki 4, Guzdek, Stołowski 5, Kubik, Nowak M. 1, Walczyk, Drozdalski 4, Światłowski 2, Kubisztal Maciej 3, Kulka 6, Kubisztal Michał 2, Nowak A.

2 kolejka – 26 września 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KS Viret CMC Zawiercie

— – — (– – –)

 

3 kolejka – 3 października 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

MTS Chrzanów – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

4 kolejka – 10 października 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Padwa Zamość

— – — (– – –)

 

5 kolejka – 17 października 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

SPR Wisła Sandomierz – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

6 kolejka – 24 października 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

— – — (– – –)

 

7 kolejka – 14 listopada 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

AZS UJK Kielce – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

8 kolejka – 21 listopada 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – SMS ZPRP Kielce

— – — (– – –)

 

9 kolejka – 28 listopada 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

10 kolejka – 5 grudnia 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

pauzujemy – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

11 kolejka – 12 grudnia 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

— – — (– – –)

 

Runda 2

12 kolejka – 30 stycznia 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KSSPR Końskie

— – — (– – –)

 

13 kolejka – 13 lutego 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

KS Viret CMC Zawiercie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

14 kolejka – 27 lutego 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MTS Chrzanów

— – — (– – –)

 

15 kolejka – 20 marca 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

MKS Padwa Zamość – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

16 kolejka – 27 marca 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – SPR Wisła Sandomierz

— – — (– – –)

 

17 kolejka – 10 kwietnia 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

19 kolejka – 24 kwietnia 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

SMS ZPRP Kielce – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

20 kolejka – 8 maja 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

— – — (– – –)

 

21 kolejka – 15 maja 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

pauzujemy

— – — (– – –)

 

22 kolejka – 22 maja 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 
   

TABELA – I LIGA grupa D
po 1 kolejce

Lp. Klub Pkt
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3
2. ORLEN Upstream SRS Przemyśl 3
3. Unimetal Recykling MTS Chrzanów 3
4. MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 3
5. MKS Padwa Zamość 2
6. AZS UJK Kielce 1
7. KS Viret CMC Zawiercie 0
8. SMS ZPRP Kielce 0
9. KSSPR Końskie 0
10. SPR Wisła Sandomierz 0
11. MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 0

STRZELCY
po 1 kolejce

Lp. Zawodnik Bramki
1. KULKA Tomasz 6
2. STOŁOWSKI Paweł 5
3. STARZECKI Kevin 4
4. DROZDALSKI Mateusz 3
5. KUBISZTAL Maciej 3
6. ŚWIATŁOWSKI Szymon 2
7. KUBISZTAL Michał 2
8. NOWAK Mateusz 1
9. IWASIECZKO Adam 1
10. GUZDEK Kamil 0
11. NOWAK Andrzej 0
12. KIELAR Kacper 0
13. KUBIK Paweł 0
14. KROCZEK Karol 0
15. WALCZYK Patryk 0
16. KROCZEK Mateusz 0
17. DUTKA Daniel 0
18. SZCZEPANIEC Adrian 0
19. SAR Paweł 0
     


Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy techniczni

Partnerzy medialni