Runda 1

1 kolejka – 19 września 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

KSSPR Końskie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

23- 27 (10 – 13)

KSSPR Końskie: Witkowski, Szot – Napierała 1, Sękowski 0, Ciszek 0, Kozłecki 0, Jarosz 0, Maleszak 1, Pilarski 0, Wolski 9, Włodarski 0, Rurarz 0, Kubała 3, Matyjasik 8, Słonicki 0.
Orlen Upstream SRS: Szczepaniec, Iwasieczko 1, Sar – Kielar 0, Starzecki 4, Guzdek 0, Stołowski 5, Kubik 0, M. Nowak 1, Walczyk 0, Drozdalski 3, Światłowski 2, Kulka 6, Maciej Kubisztal 3, Michał Kubisztal 2, A. Nowak 0.
Sędziowali: Krzysztof Jac (Tarnów) i Marcin Wrona (Wierzchosławice). Kary: KSSPR Końskie – 6 min, Orlen Upstream SRS – 12 min. 

2 kolejka – 26 września 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KS Viret CMC Zawiercie

33 – 24 (17 – 11)

ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar 4, Starzecki 3, Guzdek 1, Stołowski 5, Kubik 2, M. Nowak 5, Walczyk 0, Drozdalski 3, M. Kroczek 2, Światłowski 1, Kulka 6, Maciej Kubisztal 1, Michał Kubisztal 0.
Viret CMC: Jarosz, Teterycz – I. Zagała 0, Romian 2, Matysek 0, S. Zagała 7, Bugaj 0, Kurzawa 3, Kapral 4, Wójcik 1, Jałowiecki 2, Szeląg 1, Makaruk 3, Bomba 0, Danysz 0, Cegłowski 1.
Sędziowali: Maciej Mleczko i Krzysztof Paczyński (obaj z Bochni). Kary: ORLEN Upstream SRS – 10 min; Viret CMC – 16 min. Czerwone kartki: Kubik (60. – faul) oraz Szeląg (52. – gradacja kar).

3 kolejka – 30 października 2020 r. /sobota/ – godz.: 19:00

MTS Chrzanów – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

27 – 27 (16 – 13) karne: 3:5

MTS Chrzanów: Górkowski, Małodobry – B. Skoczylas 0, Węgrzyn 7, Madeja 0, Hardzina 4, Wierzbic 5, Kowal 1, D. Skoczylas 2, Orlicki 2, M. Skoczylas 2, Wadowski 2, Pasierb 1, Stroński 1.
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Kielar 0, Starzecki 1, Guzdek 0, M. Nowak 4, Walczyk 0, Winiarski 2, Drozdalski 8, M. Kroczek 3, Światłowski 3, Maciej Kubisztal 0, Kulka 4, Michał Kubisztal 2, A. Nowak 0.
Sędziowali: Wojciech Bloch (Nakło Śląskie) i Michał Solecki (Tarnowskie Góry). Kary: MTS Chrzanów – 8 min; ORLEN Upstream SRS – 6 min. Czerwona kartka: Maciej Kubisztal (16. – niesportowe zachowanie). Mecz bez udziału publiczności.

4 kolejka – 10 października 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Padwa Zamość

34 – 41 (14 – 22)

SRS: Szczepaniec, Iwasieczko – Kielar, Starzecki, Stołowski 8, Walczyk, Drozdalski 8, Kroczek 4, Światłowski 4, Maciej Kubisztal 3, Michał Kubisztal, Kulka 7 (4 k.). 
Padwa: Proć, Wnuk – Adamczuk 1, Puszkarski 5, Szymański 10 (1 k.), Sz. Fugiel, Mehdizadeh 3, Procho, Kłoda, Małecki, Mchawrab 5 (1 k.), T. Fugiel 4, Obydź, Bajwoluk 6, Skiba 7. 
Sędziowali:  Kierczak i Wrona (Pielgrzymowice i Kraków). Kary: 14 min – 8 min. Czerwona kartka: Kroczek (58. min) – Adamczuk (17. min). Widzów: bez udziału publiczności.


5 kolejka – 17 października 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

SPR Wisła Sandomierz – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

26 – 36 (15 – 19)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński – Solon 0, Szklarski 2, Kabata 2, Kozioł 1, Białkowski 3, Rączka 0, Mazur 0, Malinowski 3, Pawelczyk 1, Werstler 9, Cupisz 5, Rewera 0.
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Iwasieczko – Kielar 0, Starzecki 2, K. Kroczek 1, Stołowski 3, Kubik 4, Walczyk 1, Drozdalski 6, M. Kroczek 1, Światłowski 5, Maciej Kubisztal 4, Kulka 5, Michał Kubisztal 1, A. Nowak 3.
Sędziowali: Andrzej Mleczko i Krzysztof Paczyński (obaj z Bochni). Kary: Wisła – 12 min; ORLEN Upstream SRS – 12 min. Mecz bez udziału publiczności.

6 kolejka – 7 listopada 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

23 – 26 (13 – 16)

ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Kielar 0, Starzecki 0, Guzdek 0, Stołowski 5, Kubik 1, M. Nowak 0, Walczyk 0, Drozdalski 2, M. Kroczek 4, Światłowski 2, Maciej Kubisztal 2, Kulka 7, Michał Kubisztal 0. 
KSZO Ostrowiec Św.: Piątkowski, Kijewski – Chmielewski 0, Falasa 3, Tkaczyk 1, Jeżyna 3, Cukierski 0, Kogutowicz 1, Grabowski 7, Granat 0, Dwojak 0, Jędrzejewski 1, Włoskiewicz 7, Kowalczyk 0, Wojkowski 3.
Sędziowali: Maciej Mleczko i Krzysztof Paczyński (obaj z Bochni).  Kary: ORLEN Upstream SRS – 10 min; KSZO Ostrowiec Św. – 10 min. Czerwona kartka: Wojkowski (47. – gradacja kar). Mecz bez udziału publiczności.


7 kolejka – 14 listopada 2020 r. /sobota/ – godz.: 17:30

AZS UJK Kielce – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

24 – 24 (10 – 14)
karne 2:4

AZS UJK Kielce: Drozd, Szafarczyk – Bernacki 3, Bulski 1, Boszczyk 1, Wacek 2, Stępnik 5, Bysiak 0, Siedlarz 2, Goliszewski 3, Pyrka 0, Sornat 3, Wójcik 0, Pawłowski 0, Zdziech 1, Gasin 3.
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Starzecki 0, Guzdek 0, Stołowski 3, Kubik 0, M. Nowak 1, Walczyk 0, Drozdalski 4, M. Kroczek 5, Światłowski 2, Maciej Kubisztal 2, Kulka 2, Michał Kubisztal 5, A. Nowak 0.
Sędziowali: Paweł Kucharski i Michał Stachowicz (obaj z Radomia). Kary: AZS UJK Kielce – 4 min; ORLEN Upstream SRS – 14 min. Mecz bez udziału publiczności.

8 kolejka – 21 listopada 2020 r. /sobota/ – godz.: 17:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – SMS ZPRP Kielce

38 – 32 (20 – 21)

ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Kielar 1, Starzecki 1, Stołowski 7, Kubik 0, M. Nowak 3, Walczyk 0, Drozdalski 4, M. Kroczek 5, Światłowski 4, Maciej Kubisztal 2, Kulka 10, Michał Kubisztal 0, A. Nowak 1.
SMS ZPRP Kielce: Poźniak, Jastrzębski – Kosiba 3, Pacuła 0, Węgielewski 0, Bykowski 2, Smulski 1, Głuszczenko 0, Kapela 0, Graczyk 2, Ruhnke 6, Rosowski 1, Domagała 4, Będzikowski 13.
Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: ORLEN Upstream SRS – 16 min; SMS ZPRP Kielce – 10 min. Czerwone kartki: Maciej Kubisztal (57. – gradacja kar) oraz Graczyk (47. – gradacja kar). Mecz bez udziału publiczności.


9 kolejka – 28 listopada 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

27 – 30 (17 – 17)

Olimpia: Widera, Zapora – Cieniek 0, Ł. Całujek 4, Czapla 1, Pluczyk 0, Cieślik 2, Kowal 0, Parzonka 2, Rosół 3, Ludyga 6, Kotlarczyk 6, Więckiewicz 0, Miłek 2, Pietruszka 0, Beczek 1.
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Kielar 1, Starzecki 0, Stołowski 6, Kubik 0, M. Nowak 5, Walczyk 0, Drozdalski 4, M. Kroczek 5, Światłowski 0, Maciej Kubisztal 5, Kulka 3, Michał Kubisztal 1, A. Nowak 0.
Sędziowali: Jakub Gnyszka i Mateusz Stonoga (obaj z Ozimka). Kary: Olimpia – 8 min; ORLEN Upstream SRS – 8 min. Mecz bez udziału publiczności.

10 kolejka – 5 grudnia 2020 r. /sobota/ – godz: 17:00

pauzujemy – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

11 kolejka – 12 grudnia 2020 r. /sobota/ – godz: 17:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

— – — (– – –)

 

Runda 2

12 kolejka – 30 stycznia 2021 r. /sobota/ – godz: 17:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KSSPR Końskie

— – — (– – –)

 

13 kolejka – 13 lutego 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

KS Viret CMC Zawiercie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

14 kolejka – 27 lutego 2021 r. /sobota/ – godz: 17:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MTS Chrzanów

— – — (– – –)

 

15 kolejka – 20 marca 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

MKS Padwa Zamość – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

16 kolejka – 27 marca 2021 r. /sobota/ – godz: 17:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – SPR Wisła Sandomierz

— – — (– – –)

 

17 kolejka – 10 kwietnia 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

19 kolejka – 24 kwietnia 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

SMS ZPRP Kielce – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 

20 kolejka – 8 maja 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

— – — (– – –)

 

21 kolejka – 15 maja 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

pauzujemy

— – — (– – –)

 

22 kolejka – 22 maja 2021 r. /sobota/ – godz: 18:00

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – ORLEN Upstream SRS Przemyśl

— – — (– – –)

 
  

TABELA – I LIGA grupa D
po 9 kolejce

Lp.KlubPkt
1.ORLEN Upstream SRS Przemyśl19
2.MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec18
3.MKS Padwa Zamość17
4.KSZO Ostrowiec Św.16
5.MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie13
6.Unimetal Recykling MTS Chrzanów11
7.KSSPR Końskie9
8.AZS UJK Kielce9
9.SMS ZPRP Kielce8
10.KS Viret CMC Zawiercie8
11.SPR Wisła Sandomierz7

STRZELCY
po 9 kolejce

Lp.ZawodnikBramki
1.KULKA Tomasz50
2.DROZDALSKI Mateusz42
3.STOŁOWSKI Paweł42
4.KROCZEK Mateusz29
5.ŚWIATŁOWSKI Szymon23
6.KUBISZTAL Maciej22
7.NOWAK Mateusz19
8.STARZECKI Kevin11
9.KUBISZTAL Michał11
10.KUBIK Paweł7
11.KIELAR Kacper6
12.NOWAK Andrzej4
13.WINIARSKI Jacek2
14.IWASIECZKO Adam1
15.GUZDEK Kamil1
16.KROCZEK Karol1
18.WALCZYK Patryk1
19.SZCZEPANIEC Adrian0
20.SAR Paweł0
   

 

NEWSLETTER
KLUBOWY



Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni