Runda 1

1 kolejka – 21 września 2019 r. /sobota/ – godz: 19:00

MTS Chrzanów – SRS Przemyśl

26 – 27 (12 – 12)

SRS: Sar, Szczepaniec, Iwasieczko – Kulka 7, Bajwoluk 6, Kubisztal Maciej 3, Kubisztal Michał 2, Kroczek 3, Stołowski 2, Nowak Mateusz 2, Biernat 1, Kubik 1, Guzdek, Błażkowski, Pedryc, Nowak Andrzej

2 kolejka – 28 września 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

SRS Przemyśl – NLO SMS Kielce

36 – 30 (22 – 14)

SRS Czuwaj: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Błażkowski 0, Kielar 2, Guzdek 0, Stołowski 2, Kubik 3, Bajwoluk 0, M. Nowak 4, Pedryc 4, A. Nowak 0, Kroczek 4, Kulka 8, Maciej Kubisztal 6, Michał Kubisztal 3.
NLO SMS ZPRP Kielce: G. Nowak, Kaczmarczyk, Zacharski – Gołda 2, Walczyk 0, Schabowski 4, Czarniecki 4, Brzeziński 2, Krawczyk 4, Leśniak 5, Czekaj 0, Pawłowski 5, Czaja 3, Domagała 1.
Sędziowali: Jakub Pach (Kraków), Piotr Węgrzyn (Bochnia). Kary: SRS Czuwaj – 6 min; NLO SMS ZPRP Kielce – 6 min. Widzów: 400.

3 kolejka – 14 grudnia 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00
/zmieniony termin/

KSSPR Końskie – SRS Przemyśl

 

4 kolejka – 12 października 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

SRS Przemyśl – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.

34 -28 (17 – 15)

SRS Czuwaj: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Błażkowski 0, Kielar 2, Guzdek 1, Stołowski 1, Kubik 3, Bajwoluk 4, M. Nowak 8, Pedryc 4, A. Nowak 0, Kroczek 2, Kulka 7, Maciej Kubisztal 1, Michał Kubisztal 1.
KSZO Ostrowiec Św.: Piątkowski, Baran, Kijewski – Grabowski 7, Rusin 1, Cukierski 2, Kogutowicz 1, Włodarski 2, Dwojak 0, Pawlik 0, Włoskiewicz 11, Zielonko 0, Kowalczyk 1, Jagiełło 1, Hubka 2.
Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: SRS Czuwaj – 6 min; KSZO Ostrowiec Św. – 6 min. Widzów: 400.

5 kolejka – 19 października 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

Azoty-Puławy II – SRS Przemyśl

34:43 (15:20)

Azoty II: D. Janicki, Stachowiak – Skwierawski 6, Konieczny 6, Flont 5, Mchawrab 2, Adamczuk 6, Malinowski 1, Szewczyk 0, K. Janicki 5, Antoniak 0, Capała 0, Batyra 0, Figura 0, Baranowski 3, Przychodzień 0.
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar 0, Guzdek 0, Stołowski 1, Kubik 4, Bajwoluk 9, M. Nowak 5, Pedryc 4, Kroczek 3, Kulka 10, Maciej Kubisztal 3, Michał Kubisztal 4, A. Nowak 0,
Sędziowali: Patryk Gruszczyński i Damian Żak (obaj z Warszawy). Kary: Azoty II – 12 min; SRS Czuwaj – 10 min. Czerwona kartka: M. Nowak (43. – gradacja kar). Widzów: 100.

6 kolejka – 26 października 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00
/zmieniony termin/

SRS Przemyśl – AZS UW Warszawa
     

7 kolejka – 10 listopada 2019 r. /sobota/ – godz: 17:00

MKS Padwa Zamość – SRS Przemyśl

8 kolejka – 16 listopada 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

AZS UJK Społem Kielce – SRS Przemyśl

9 kolejka – 23 listopada 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

SRS Przemyśl – Orlen Wisła II Płock

10 kolejka – 30 listopada 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

KPR Legionowo – SRS Przemyśl

11 kolejka – 7 grudnia 2019 r. /sobota/ – godz: 18:00

SRS Przemyśl – AZS AWF Biała Podlaska

 


Runda 2

12 kolejka – 8 lutego 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SRS Przemyśl – MTS Chrzanów


13 kolejka – 15 lutego 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SMS Kielce – SRS Przemyśl


14 kolejka – 22 lutego 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SRS Przemyśl – KSSPR Końskie


15 kolejka – 29 lutego 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SRS Przemyśl


16 kolejka – 7 marca 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SRS Przemyśl – Azoty-Puławy II


17 kolejka – 14 marca 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
AZS UW Warszawa – SRS Przemyśl


18 kolejka – 28 marca 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SRS Przemyśl – MKS Padwa Zamość


19 kolejka – 4 kwietnia 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SRS Przemyśl – AZS UJK Społem Kielce


20 kolejka – 18 kwietnia 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
Orlen Wisła II Płock – SRS Przemyśl


21 kolejka – 25 kwietnia 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
SRS Przemyśl – KPR Legionowo


22 kolejka – 2 maja 2020 r. /sobota/ – godz: 18:00
AZS AWF Biała Podlaska – SRS Przemyśl


TABELA – I LIGA grupa C
po 4 kolejce

Lp. Klub Pkt
1. MKS Padwa Zamość 15
2. AZS AWF Biała Podlaska 12
3. SRS Czuwaj Przemyśl 12
4. KSSPR Końskie 9
5. KPR Legionowo 9
6. AZS UJK Kielce 6
7. AZS UW Warszawa 6
8. Orlen Wisła II Płock 6
9. KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 3
10. NLO SMS ZPRP Kielce 3
11. MTS Chrzanów 0
12. Azoty-Puławy II 0

STRZELCY
po 4 kolejce

Lp. Zawodnik Bramki
1. KULKA Tomasz 32
2. KROCZEK Mateusz 12
3. KUBISZTAL Maciej 13
4. KUBISZTAL Michał 11
5. BIERNAT Tomasz 1
6. NOWAK Mateusz 18
7. BAJWOLUK Konrad 19
8. KUBIK Paweł 11
9. NOWAK Andrzej 0
10. PEDRYC Paweł 12
11. KIELAR Kacper 4
12. GUZDEK Kamil 1
13. STOŁOWSKI Paweł 6
14. BŁAŻKOWSKI Krzysztof 0
15. IWASIECZKO Adam 0
16. SAR Paweł 0
17. SZCZEPANIEC Adrian 0