ARCHIWUM
srsprzemysl.pl

SRS Czuwaj Przemyśl - I liga grupa B

Sezon 2017/2018

TABELA - I LIGA
po 28 kolejce

Lp. Klub Pkt
1. SPR PWSZ Tarnów 68
2. AZS AWF Biała Podlaska 63
3. Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 57
4. SRS Czuwaj Przemyśl 51
5. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 48
6. MSPR Siódemka Miedź Legnica 46
7. KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 42
8. ŚKPR Świdnica 41
9. KSSPR Końskie 39
10. MKS Wieluń 38
11. MTS Chrzanów 35
12. ASPR Zawadzkie 35
13. Politechnika Anilana Łódź 29
14. KS Uniwersytet Radom 20
15. VIRET CMC Zawiercie 12

STRZELCY
po 28 kolejce

Lp. Zawodnik Bramki
1. KUBISZTAL Maciej 150
2. KULKA Tomasz 121
3. KROCZEK Mateusz 116
4. BIERNAT Tomasz 102
5. PUSZKARSKI Paweł 86
6. BAJWOLUK Konrad 91
7. STOŁOWSKI Paweł 83
8. NOWAK Mateusz 65
9. OBYDŹ Hubert 47
10. KRÓL Kacper 45
11. KUBIK Paweł 4
13. LEW Kamil --
12. WYSZKIDA Dawid --
13. SAR Paweł --
14. SZCZEPANIEC Adrian --
15. KIJANKA Piotr --

Runda 1

K DATA GODZ MECZ WYNIK
1 09-09-2017 18:00 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - KPR Ostrovia Ostrów WLKP. 36 : 32 (14:15)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 2, Puszkarski 4, Biernat 5, Stołowski 6, Kubik 1, Bajwoluk 3, Nowak 3, Kroczek 6, Obydź 0, Kulka 2, Kubisztal 4. Ostrovia: Glabik, Piskorski, Foterek – Klara 0, Piosik 2, Kuśmierczyk 5, Stachowski 3, Stempniak 0, Marciniak 1, M. Wojciechowski 3, Staniek 4, S. Wojciechowski 2, Tomczak 2, Krzywda 5, Wawrzyniak 4, Brychcy 1.
2 16-09-2017 17:00 17:00 LKPR Moto-Jelcz Oława -  SRS Czuwaj Przemyśl  36 : 35 (17:14)
Moto-Jelcz: Duda, Borowiec, Philippe – Szuszkiewicz 2, Rutkowski 4, Paluch 3, Ścigaj 12, Herudziński 1, Bałdys 4, Wiewiórski 3, Borzymowski 0, Mistak 0, Będzikowski 0, Baran 7. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 3, Puszkarski 6, Biernat 4, Stołowski 4, Kubik 0, Bajwoluk 0, Nowak 1, Kroczek 10, Obydź 1, Kulka 4, Kubisztal 2. 
LKPR Moto-Jelcz Oława wycofała zespół z I ligi grupy B. Mecz liczy się jako nierozegrany.
2 23-09-2017 18:00 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - Viret CMC Zawiercie 39 : 30 (19:16)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 2, Puszkarski 11, Biernat 7, Stołowski 3, Kubik 0, Bajwoluk 2, Nowak 2, Kroczek 3, Obydź 2, Kulka 4, M. Kubisztal 3. Viret CMC: Ratuszniak, Koła, Buchcic – Zagała 0, Karwowski 1, Salamon 1, Szymański 4, Kurełek 1, Szlinger 12, Kurzawa 0, Strużyna 2, Migała 3, Makaruk 4, Najuch 1, D. Kubisztal 1. Sędziowały: Urszula Lesiak i Małgorzata Lidacka (obie z Krakowa). Kary: SRS Czuwaj – 20 min; Viret CMC – 22 min. Czerwone kartki: Ratuszniak (17. – faul), D. Kubisztal (34. – gradacja kar) i Szymański (48. – gradacja kar) 
3 30-09-2017 18:00 18:00 ASPR Zawadzkie - SRS Czuwaj Przemyśl 28 : 30 (12:12)
ASPR Zawadzkie: Skrzypczyk, Podejma, Donosewicz – Kubillas 2, Mięsopust 3, Zagórowicz 5, Szulc 0, Morzyk 1, Hentschel 0, Wacławczyk 1, P. Całujek 2, Krygowski 3, A. Danysz 0, Ł. Całujek 8, S. Danysz 0, Swat 3. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 1, Puszkarski 4, Biernat 4, Stołowski 1, Kubik 0, Bajwoluk 1, Nowak 1, Kroczek 9, Obydź 1, Kulka 3, Kubisztal 5. Sędziowali: Michał Fabryczny (Mysłowice) i Jakub Rawicki (Katowice). Kary: ASPR Zawadzkie – 14 min; SRS Czuwaj – 22 min. Czerwone kartki: Morzyk (59. – faul) oraz Nowak (57. – gradacja kar). 
4 08-10-2017 15:00 15:00 SRS Czuwaj Przemyśl - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31 : 24 (16:8)

SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 2, Puszkarski 1, Biernat 1, Stołowski 7, Kubik 1, Bajwoluk 1, Nowak 1, Kroczek 1, Obydź 2, Kulka 8, Kubisztal 6. KSZO Odlewnia: Piątkowski, Szewczyk – Grabowski7, Bulski 1, Falasa 0, Jeżyna 2, Cukierski 2, Kogutowicz 1, Stańko 3, Afanasjew 0, Telka 1, Goliszewski 0, Kieloch 1, Sobut 3, Antolak 2, Hubka 1. Sędziowali: Jakub Pach i Piotr Węgrzyn (obaj z Bochni). Kary: SRS Czuwaj – 18 min; KSZO Odlewnia – 16 min. Czerwona kartka: Kubik (48. – faul).

5 14-10-2017 16:00 16:00 SPR PWSZ Tarnów - SRS Czuwaj Przemyśl 34 : 31 (18:10)

SPR PWSZ Tarnów: Sądowicz, Ciochoń – Dutka 1, Misiewicz 2, Kucharzyk 0, Jewuła 4, Sanek 2, Spieszny 0, Ł. Nowak 5, Michał Kubisztal 7, Kowalik 1, Wajda 2, Drobiecki 5, Mogielnicki 5. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 1, Puszkarski 2, Biernat 5, Stołowski 4, Kubik 0, Bajwoluk 0, M. Nowak 3, Kroczek 6, Obydź 2, Kulka 6, Maciej Kubisztal 2. Kary: SPR PWSZ Tarnów – 14 min; SRS Czuwaj – 18 min. Czerwona kartka: Ł. Nowak (34. – faul).

6 04-11-2017 18:00 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - ŚKPR Świdnica 37 : 29 (17:15)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 3, Puszkarski 4, Biernat 3, Stołowski 2, Kubik 0, Bajwoluk 2, Nowak 1, Kroczek 1, Obydź 6, Kulka 0, Kubisztal 15. ŚKPR Świdnica: Prus, Bajkiewicz, Wasilewicz – Borszowski 7, Piędziak 3, Cegłowski 2, Chaber 2, K. Rogaczewski 2, Starosta 0, Brygier 0, Borowski 1, P. Kijek 4, Paleń 4, D. Kijek 1, P. Rogaczewski 3. Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: SRS Czuwaj – 14 min; ŚKPR Świdnica – 14 min. Czerwone kartki: Piędziak (40. – gradacja kar) i Cegłowski (46. – gradacja kar).
7 11-11-2017 18:00 18:00 Politechnika Anilana Łódź - SRS Czuwaj Przemyśl 32 : 29 (16:15)
Anilana: Antosik, Oklejak - Wawrzyniak 10 (2/2), Pawlak 5, Krajewski 3 (2/3), Wojciechowski 3, Witkowski 3 (1/1), Kucharski 2, Jankowski 2, Bara 1, Winiarski 1, Katusza 1, Strzebiecki 1, Przybylski. SRS Czuwaj: Sar, Szczepaniec, Kijanka, Kroczek 8, Kubisztal 4, Puszkarski 4, Stołowski 3, Bajwoluk 2, Biernat 2, Kulka 2, Obydź 2, Król 1, Nowak 1, Kubik, Lew, Wyszkida
8 18-11-2017 18:00 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - KSSPR Końskie  31 : 21 (13:12)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Lew 0, Król 3, Biernat 1, Stołowski 4, Bajwoluk 2, Nowak 5, Kroczek 6, Obydź 0, Kulka 6, Kubisztal 4. KSSPR Końskie: Wnuk, Szot – M. Napierała 1, Woś 0, Jakubowski 1, Świercz 0, Bernacki 2, Pilarski 1, Rurarz 2, Mastalerz 5, T. Napierała 9, Gasin 0.
9 25-11-2017 18:00 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska - SRS Czuwaj Przemyśl  37 : 34 (17:15)
AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski – Wańkowicz 1, Urbaniak 5, Warmijak 5, Nowicki 1, Wołyńcew 7, Stefaniec 2, Małecki 4, Kruczkow 6, Bekisz 3, Banaś 2, Kandora 1. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 0, Biernat 6, Stołowski 4, Bajwoluk 3, Nowak 0, Kroczek 12, Obydź 3, Kulka 2, Kubisztal 4. Sędziowali: Wojciech Kuliński (Płock) i Sebastian Patyk (Warszawa). Kary: AZS AWF Biała Podlaska – 16 min; SRS Czuwaj – 18 min. Czerwona kartka: Kulka (39. – gradacja kar).
10 02-12-2017 18:00 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 29 : 32 (13:14)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 1, Biernat 0, Stołowski 1, Bajwoluk 5, Nowak 4, Kroczek 3, Obydź 3, Kulka 5, Kubisztal 7. Olimpia: Kot, Zemelka, Zięba – Miszka 10, Zagała 1, Czapla 0, Chromy 4, Cieślik 1, Rosół 3, Ludyga 0, Kotlarczyk 4, Miłek 0, Kowalski 2, Płonka 6. Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: SRS Czuwaj – 10 min; Olimpia – 12 min.
11 09-12-2017 18:00 18:00 MSPR Siódemka Miedź Legnica - SRS Czuwaj Przemyśl 30 : 29 (17:15)
Siódemka Miedź: Mazur, Kaczmarek, Stachurski – Majewski 1, Przybylak 2, Antosik 2, Płaczek 5, Koprowski 2, Piróg 2, Ziemiński 2, Piwko 3, Mosiołek 9, Skiba 2. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Puszkarski 7, Stołowski 5, Kubik 0, Bajwoluk 3, Nowak 2, Kroczek 4, Obydź 1, Kulka 1, Kubisztal 6. Sędziowali: Bartosz Kawalak i Wojciech Marciniak (obaj z Poznania). Kary: Siódemka Miedź – 14 min; SRS Czuwaj – 10 min. Czerwona kartka: Koprowski (43. – gradacja kar). Widzów: 250.
12  13-01-2018 18:00 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - MTS Chrzanów 36 : 26 (14:13)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 1, Lew 0, Puszkarski 4, Biernat 0, Stołowski 3, Kubik 0, Bajwoluk 4, Nowak 5, Kroczek 4, Obydź 5, Kulka 5, Kubisztal 5. MTS Chrzanów: Gil, Górkowski, Małodobry – Zajączkowski 0, Węgrzyn 0, Put 4, Madeja 3, Rola 5, Wierzbic 0, Gasin 0, D. Skoczylas 2, Olszewik 0, Krasucki 1, Orlicki 7, Bogacz 1, Stroński 3. Sędziowali: Igor Dębski i Artur Rodacki (obaj z Kielc). Kary: SRS Czuwaj – 8 min; MTS Chrzanów – 6 min.
13  21-01-2018 14:00 14:00 MKS Wieluń - SRS Czuwaj Przemyśl (zmiana gospodarza) 30 : 32 (16:14)
SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Sar - Król, Puszkarski 3, Biernat 5, Stołowski 9, Kubik, Bajwoluk 3, Nowak 4, Obydź 1, Kulka 2, Kubisztal 5 MKS Wieluń: Kolanek, Młodzieniak 1, Węcek 1, Książek 3, Helman 2, Piwnicki, Cepielik 3, Pawelec 2, Bernaś 8, Madeła, Klimas, Cieślak, Dutkiewicz K. 3, Dutkiewicz P 4, Majda 3, Królikowski
14 27-01-2018 18:00 18:00 KS Uniwersytet Radom - SRS Czuwaj Przemyśl 30 :33 (17:19)
AZS Uniwersytet: Sulima, Markowski, Baran – Rojek 2, Mroczek 6, Pawelec 3, Gruszczyński 1, Pomiankiewicz 5, Kubajka 2, Włoskiewicz 7, Misalski 0, Kiraga 4, Banaczek 0. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Puszkarski 1, Biernat 6, Stołowski 7, Kubik 0, Bajwoluk 1, Nowak 4, Kroczek 4, Obydź 0, Kulka 4, Kubisztal 5. Sędziowali: Michał Cieślik i Piotr Oleksyk (obaj z Kielc). Kary: AZS Uniwersytet – 8 min; SRS Czuwaj – 4 min. Widzów: 200.
 

Runda 2

K DATA MECZ WYNIK
PP 31-01-2018 18:00 PGNiG Puchar Polski - 1/16 SRS Czuwaj Przemyśl - KS Azoty-Puławy 25 : 41 (8:18)
Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Maciej Kubisztal 6, Obydź 5, Kulka 4, Puszkarski 2, Bajwoluk 2, Kroczek 2, Król 1, Stołowski 1, Kubik 1, Nowak 1, Biernat. Azoty: Bogdanow, Koszowy – Seroka 7, Masłowski 5, Jarosiewicz 5, Podsiadło 4, Titow 4, Gumiński 4, Orzechowski 3, Kasprzak 3, Skrabania 2, Ostrouszko 2, Grzelak 1, Jurecki 1.
15 10-02-2018 17:00 KPR Ostrovia Ostrów WLKP -  SRS Czuwaj Przemyśl  32 : 29 (15:16)
Ostrovia: Piskorski, Foterek – Klara 2, Piosik 0, Kuśmierczyk 3, Stempniak 0, Marciniak 9, M. Wojciechowski 1, Staniek 5, Tomczak 4, Krzywda 6, Salamon 2, Brychcy 0. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Puszkarski 7, Biernat 4, Stołowski 4, Kubik 0, Bajwoluk 1, Kroczek 5, Obydź 1, Kulka 1, Kubisztal 5. Sędziowali: Michał Fabryczny (Mysłowice) i Jakub Rawicki (Katowice). Kary: Ostrovia – 16 min; SRS Czuwaj – 18 min.
16 17-02-2018 18:00 Viret CMC Zawiercie - SRS Czuwaj Przemyśl 33 : 37 (17:17)
Viret CMC: Buchcic, Koła – Zagała 2, Wójcik 0, Mroczkowski 0, Szymański 16, Kurełek 5, Szeląg, Kurzawa 1, Domagała 0, Pawlik 0, Pleban 0, Pietruszka 0, Makaruk 4, Najuch 5, Jagielak 0. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Lew 0, Puszkarski 2, Biernat 8, Stołowski 2, Kubik 0, Bajwoluk 4, Nowak 4, Kroczek 2, Obydź 2, Kulka 1, Kubisztal 11. Sędziowali: Kamil Dąbrowski i Kamil Staniek (obaj z Kielc). Kary: Viret CMC – 14 min; SRS Czuwaj – 10 min. Czerwona kartka: Zagała (52. – gradacja kar). Widzów: 120.
17 03-03-2018 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - ASPR Zawadzkie 36 : 29 (18:14)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 0, Puszkarski 3, Biernat 7, Stołowski 2, Kubik 0, Bajwoluk 5, Nowak 3, Kroczek 4, Obydź 0, Kulka 8, Kubisztal 4. ASPR Zawadzkie: Skrzypczak, Donosewicz – Przybysz 3, Kubillas 1, Ścigaj 5, Mięsopust 2, Zagórowicz 4, Krygowski 0, A. Danysz 0, Całujek 7, S. Danysz 2, Swat 4, Kąpa 1. Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: SRS Czuwaj – 10 min; ASPR Zawadzkie – 8 min. Widzów: 300.
18  24-02-2018 17:00 KSZO Odlewnia Ostrów Św. - SRS Czuwaj Przemyśl 37 : 33 (17:16)
KSZO Odlewnia: Piątkowski, Szewczyk – Grabowski 7, Bulski 6, Falasa 0, Cukierski 0, Jurasik 5, Bernacki 0, Goliszewski 1, Kieloch 5, Sobut 6, Antolak 0, Hubka 0, Wędrak 4. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Puszkarski 7, Biernat 0, Stołowski 3, Kubik 0, Bajwoluk 4, Nowak 3, Kroczek 5, Obydź 0, Kulka 4, Kubisztal 6. Sędziowali: Krzysztof Jac (Tarnów) i Marcin Wrona (Wierzchosławice). Kary: KSZO Odlewnia – 10 min; SRS Czuwaj – 6 min. Widzów: 450.
19 17-03-2018 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - SPR PWSZ Tarnów 32 : 28 (17:14)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 2, Puszkarski 0, Biernat 3, Stołowski 1, Kubik 0, Bajwoluk 7, M. Nowak 2, Kroczek 7, Obydź 0, Kulka 7, Maciej Kubisztal 3. SPR PWSZ Tarnów: Sądowicz, Jastrząb, Ciochoń – Dutka 8, Misiewicz 1, Kucharzyk 0, Jewuła 0, Sanek 3, Ł. Nowak 1, Michał Kubisztal 8, Kowalik 3, Drobiecki 3, Niemiec 0, Mogielnicki 1. Sędziowali: Kamil Dąbrowski i Paweł Staniek (obaj z Kielc). Kary: SRS Czuwaj – 26 min; SPR PWSZ Tarnów – 20 min. Czerwona kartka: Bajwoluk (60. – gradacja kar). Widzów: 400.
20 24-03-2018 godz: 18:00 ŚKPR Świdnica - SRS Czuwaj Przemyśl 33 : 30 (17:14)
ŚKPR Świdnica: Prus, Bajkiewicz, Wasilewicz – Borszowski 3, Piędziak 2, Cegłowski 6, Chaber 0, K. Rogaczewski 4, Starosta 0, Lasak 0, Borowski 3, Etel 0, Kijek 1, Makowiejew 3, P. Rogaczewski 6, Dębowczyk 5. SRS Czuwaj: Szczepaniec – Król 0, Puszkarski 2, Biernat 6, Stołowski 0, Kubik 1, Bajwoluk 1, Nowak 3, Kroczek 7, Obydź 0, Kulka 2, Kubisztal 8. Sędziowali: Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski (obaj z Zielonej Góry). Kary: ŚKPR Świdnica – 16 min; SRS Czuwaj – 12 min. Widzów: 250.
21 14-04-2018 19:00 SRS Czuwaj Przemyśl - Politechnika Anilana Łódź 31 : 25 (13:15)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 3, Lew 0, Puszkarski 3, Biernat 3, Stołowski 6, Kubik 0, Bajwoluk 4, Nowak 1, Kroczek 2, Obydź 0, Kulka 6, Kubisztal 3. Politechnika Anilana: Antosik, Oklejak – Winiarski 0, Krajewski 3, D. Wawrzyniak 5, Bara 1, Matyjasik 0, T. Wawrzyniak 5, Wojciechowski 5, Strzebiecki 1, Kucharski 0, Jankowski 1, Gawski 0, Pawlak 4. Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: SRS Czuwaj – 14 min; Politechnika Anilana – 12 min. Widzów: 200.
22 21-04-2018 godz: 18:00 KSSPR Końskie - SRS Czuwaj Przemyśl  28 : 26 (13:14)
KSSPR Końskie: Wnuk, Szot 1 – Woś 3, Jakubowski 0, Sękowski 3, Maleszak 1, Janus 4, Mastalerz 8, Słonicki 0, Napierała 0, Gasin 4, Smołuch 4. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Biernat 6, Stołowski 2, Kubik 0, Bajwoluk 2, Nowak 0, Kroczek 1, Obydź 2, Kulka 9, Kubisztal 3. Sędziowali: Paweł Podsiadło i Adam Świostek (obaj z Radomia). Kary: KSSPR Końskie – 10 min; SRS Czuwaj – 16 min. Widzów: 150.
23 28-04-2018 godz: 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - KS AZS-AWF Biała Podlaska  29 : 26 (13:14)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 4, Puszkarski 1, Biernat 1, Stołowski 3, Kubik 0, Bajwoluk 1, Nowak 3, Kroczek 1, Obydź 1, Kulka 5, Kubisztal 9. AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski – Wańkowicz 0, Urbaniak 1, Warmijak 0, Ziółkowski 1, Nowicki 0, Wołyncew 5, Stefaniec 12, Małecki 1, Bekisz 1, Banaś 3, Kandora 2. Sędziowali: Igor Dębski i Artur Rodacki (obaj z Kielc). Kary: SRS Czuwaj – 14 min; AZS AWF Biała Podlaska – 18 min. Czerwone kartki: Bajwoluk (55. – gradacja kar) i Biernat (59. – faul). Widzów: 200.
24 05-05-2018 godz: 18:00 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - SRS Czuwaj Przemyśl 41 : 33 (20:17)
Olimpia Medex: Kot, Zemelka – Miszka 11, Czapla 0, Chromy 4, Jaksik 1, Cieślik 1, Zagała 5, Ludyga 1, Zięba 0, Kotlarczyk 2, Miłek 3, Kowalski 11, Płonka 2. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 4, Puszkarski 1, Biernat 5, Stołowski 1, Kubik 1, Bajwoluk 2, Nowak 3, Kroczek 5, Obydź 0, Kulka 6, Kubisztal 5. Sędziowali: Artur Lipka (Marcinowice) i Marcin Walczak (Świdnica). Kary: Olimpia Medex – 2 min; SRS Czuwaj – 12 min. Widzów: 140.
25 12-05-2018 godz: 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - MSPR Siódemka Miedź Legnica 36 : 25 (16:10)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 2, Lew 0, Puszkarski 10, Biernat 2, Stołowski 0, Kubik 0, Bajwoluk 7, Nowak 1, Kroczek 3, Obydź 1, Kulka 5, Kubisztal 5. Siódemka Miedź: Kaczmarek – Płaczek 2, Koprowski 0, Piróg 0, Cegłowski 0, Bogudziński 2, Piwko 4, Przybylak 0, Drozdalski 1, Mosiołek 8, Gregułowski 3, Światłowski 3, Skiba 2. Sędziowali: Krzysztof Jac (Tarnów) i Marcin Wrona (Wierzchosławice). Kary: SRS Czuwaj – 6 min; Siódemka Miedź – 14 min. Widzów: 150.
26 19-05-2018 godz: 18:00 MTS Chrzanów - SRS Czuwaj Przemyśl 37 : 29 (19:17)
MTS Chrzanów: Gil, Krasucki, Górkowski – Put 9, Madeja 1, Rola 7, Dudek 1, Wierzbic 1, Gasin 0, Żelezik 1, D. Skoczylas 7, Olszewik 3, Bogacz 1, M. Skoczylas 5, Wiatr 0. SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Puszkarski 3, Biernat 4, Stołowski 0, Kubik 0, Bajwoluk 6, Nowak 3, Kroczek 1, Kulka 4, Kubisztal 7. Sędziowali: Kamil Dąbrowski i Paweł Staniek (obaj z Kielc). Kary: MTS Chrzanów – 12 min; SRS Czuwaj – 16 min. Czerwona kartka: Kubik (55. – gradacja kar). Widzów: 280.
27 26-05-2018 godz: 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - MKS Wieluń 39 : 32 (18:15)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 1, Lew 0, Puszkarski 2, Biernat 4, Kubik 0, Bajwoluk 5, Nowak 2, Kroczek 4, Obydź 9, Kulka 8, Kubisztal 4. MKS Wieluń: Kolanek 1, Waloch – Węcek 2, Famulski 1, Helman 5, Piwnicki 2, Cepielik 6, Krzaczyński 2, Klimas 2, K. Dutkiewicz 1, P. Dutkiewicz 9, Majda 1, Królikowski 0. Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: SRS Czuwaj – 6 min; MKS Wieluń – 4 min. Widzów: 200
28 30-05-2018 /środa/ godz: 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl - KS Uniwersytet Radom 33 : 18 (18:6)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Kijanka, Sar – Król 6, Lew 0, Puszkarski 0, Biernat 4, Kubik 0, Bajwoluk 10, Nowak 1, Kroczek 2, Obydź 3, Kulka 5, Kubisztal 2. AZS Uniwersytet: Sulima, Markowski, Baran – Socha 0, Stanik 1, Wasik 1, Jurgilewicz 1, Pawelec 1, Gruszczyński 1, Pomiankiewicz 2, Kowalczyk 1, Kubajka 5, Włoskiewicz 1, Misalski 0, Kiraga 3, Banaczek 1. Sędziowali: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej (obaj z Sandomierza). Kary: SRS Czuwaj – 6 min; AZS Politechnika – 6 min. Widzów: 150.
 

Adrian SZCZEPANIEC

Pozycja: bramkarz
Pseudonim: Adi
Rok urodzenia: 1985
Wzrost/Waga: 187 / 89
Poprzedni klub: SPR Orzeł Przeworsk

Paweł SAR

Pozycja: bramkarz
Pseudonim: Serek
Rok urodzenia: 1985
Wzrost/Waga: 184/88
Poprzedni klub: AZS Katowice

Piotr KIJANKA

Pozycja: bramkarz
Pseudonim: Timon
Rok urodzenia: 1999
Wzrost/Waga: 190/76
Poprzedni klub: Wychowanek klubu

Kacper KRÓL

Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: Królik
Rok urodzenia: 1993
Wzrost/Waga: 190 / 99
Poprzedni klub: KSZO Ostrowiec Św.
2016_kamillew

Kamil LEW

Pozycja: p. skrzydłowy
Pseudonim: Lion
Rok urodzenia: 1997
Wzrost/Waga: 172 / 62
Poprzedni klub: Wychowanek klubu


Paweł PUSZKARSKI

Pozycja: l. skrzydłowy
Pseudonim: Pucha
Rok urodzenia: 1990
Wzrost/Waga: 180 / 82
Poprzedni klub: AZS U.W. Warszawa

Tomasz BIERNAT

Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: Piguła
Rok urodzenia: 1993
Wzrost/Waga: 180 / 81
Poprzedni klub: UKS OLIMP Grodków

 Paweł STOŁOWSKI

Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: Stołek
Rok urodzenia: 1984
Wzrost/Waga: 192 / 92
Poprzedni klub: MKS Piotrkowianin

Paweł KUBIK

Pozycja: obrotowy
Pseudonim: Pędzel
Rok urodzenia: 1997
Wzrost/Waga: 188 / 95
Poprzedni klub: Wychowanek klubu

Konrad BAJWOLUK

Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: Kondziu
Rok urodzenia: 1996
Wzrost/Waga: 192 / 90
Poprzedni klub: KSZO Ostrowiec Św.

Mateusz NOWAK

Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: Buntic
Rok urodzenia: 1992
Wzrost/Waga: 190 / 93
Poprzedni klub: MOSiR Bochnia

Tomasz KULKA

Pozycja: l. skrzydłowy
Pseudonim: Kula
Rok urodzenia: 1993
Wzrost/Waga: 181 / 76
Poprzedni klub: SPR Zagłębie Sosnowiec

Mateusz KROCZEK

Pozycja: p. skrzydłowy
Pseudonim: Młody
Rok urodzenia: 1991
Wzrost/Waga: 180 / 78
Poprzedni klub: UKS SP 14 Przemyśl

Hubert OBYDŹ

Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: --
Rok urodzenia: 1994
Wzrost/Waga: 180 / 78
Poprzedni klub: KS Azoty-Puławy

Dawid WYSZKIDA

Pozycja: l. skrzydłowy
Pseudonim: --
Rok urodzenia: 2000
Wzrost/Waga: 184 / 70
Poprzedni klub: UKS SP 14 Przemyśl

Maciej KUBISZTAL

Pozycja: obrotowy
Pseudonim: Kubeł
Rok urodzenia: 1981
Wzrost/Waga: 195 / 120
Poprzedni klub: BKS Stalprodukt Bochnia

Piotr KROCZEK

Funkcja: Trener

Krzysztof BŁAŻKOWSKI

Funkcja: Kierownik drużyny