II edycja Turnieju „Handbalowo – Mikołajkowo” za nami.

11 grudnia 2023
Tagi: , , ,

📣 Co prawda w miniony weekend nasi Gladiatorzy nie walczyli o ligowe punkty, ale na brak handballowych emocji nie mogliśmy narzekać. Wszystko to za sprawą Bank Pekao S.A.🤩, którym był Sponsorem Strategicznym II edycji Turnieju „Handballowo – Mikołajkowo”!

Weekendowe zmagania, które odbyły się w hali sportowej Szkola Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu, zgromadziły ponad 8️⃣0️⃣ uczestniczek i uczestników, rywalizujących w kategoriach Dziewcząt i Chłopców.

Przez dwa turniejowe dni, rozegranych zostało 1️⃣2️⃣ meczów (w systemie „każdy z każdym”), które stały na naprawdę wysokim poziomie.💪

W kategorii Chłopców w zawodach udział wzięły zespoły: SRS Przemyśl, UKS 14 Przemyśl i SPR Orzeł Przeworsk. Mecze rozgrywane były w konwencji spotkań towarzyskich, bez końcowej klasyfikacji. Po tym, co zebrani na trybunach Kibice mogli zobaczyć, możemy śmiało powiedzieć, że zarówno w Przemyślu jak i Przeworsku, już za kilka lat, trzon zespołów grających w seniorskich rozgrywkach stanowić będą wychowankowie tych klubów. 🤩 Oby tak dalej!

Ostra rywalizacja miała miejsce w kategorii Dziewcząt!

Rzec można, że Turniej był rewanżem, za rozegrane kilka tygodni temu zawody „Gramy dla Niepodległej”. Do walki o końcowy triumf stanęły zawodniczki : UKS Jedynka Pruchnik, WERES Lubień Wielki 🇺🇦, JKS SPR SAN Jarosław oraz SRS Przemyśl. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane a na parkiecie nie brakowało walki.

Ostatecznie zwyciężyły 🏆 dziewczyny z Jarosławia, które odniosły komplet zwycięstw. 👏

2️⃣. miejsce zajęły nasze Gladiatorki 🤩, które zaledwie jedną bramką przegrały z triumfatorkami Turnieju. 3️⃣. miejsce przypadło dziewczynom z Ukrainy, a na 4️⃣. rywalizację zakończyły zawodniczki z Pruchnika, które w ostatnim meczu turniejowym (przeciwko SRS Przemyśl) stworzyły niesamowity spektakl i ostatecznie po serii rzutów karnych pokonały nasze dziewczyny.

Nie lada gratkę, mieli w sobotę uczestniczący w Turnieju chłopcy. Naszym gościem był Oskar Zajdel – bramkarz I ligowego ORLEN Upstream SRS Przemyśl – który po zakończeniu zmagań sportowych, przeprowadził trening rzutów karnych dla młodych adeptów szczypiorniaka!

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział w Turnieju. Szkola Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu dziękujemy za udostępnienie hali sportowej, a Panu Przemysław Korobczak za koordynację eventu. Podziękowania składamy także Urzędowi Miasta Przemyśla i Panu Jackowi Paniwowi za organizację transportu dla drużyn z Ukrainy.

📣 Szczególne i wielkie podziękowania składamy Bank Pekao S.A. za objęcie (po raz kolejny) Sponsoringiem Strategicznym naszego Turnieju.

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy współpracować z firmą, która kładzie tak wielki nacisk na działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu! 👏👏👏

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów55
2AZS AGH Kraków48
3KSSPR Końskie42
4SPR Orzeł Przeworsk42
5KS Viret CMC Zawiercie30
6ORLEN Upstream SRS Przemyśl25
7KSZO Ostrowiec Świętokrzyski22
8Luxiona AZS UMCS Lublin18
9SMS ZPRP II Kielce18
10SPR Górnik Zabrze17
11SPR Wisła Sandomierz4

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz109
2KIELAR Kacper64
3GUZDEK Kamil60
4MRÓZ Igor49
5SKAWIŃSKI Karol41
6KROCZEK Mateusz38
7HOIM Mateusz34
8PAW Bartosz31
9ŚWIT Sebastian26
10WALCZYK Patryk26
11KOWALIK Jakub22
12BYKOWSKI Igor18
13KUBIK Paweł16
14MAKUŁA Jakub11
15KUBISZTAL Maciej8
16KROCZEK Karol5
17SURMA Łukasz4
18IWASIECZKO Adam2
19SAR Paweł2
20NOWAK Gracjan0
21ZAJDEL Oskar0
22WRZEŚNIOWSKI Maciej0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni