HANDBALLOWE POŻEGNANIE LATA

04 października 2023
Tagi: , ,

📣 Możemy śmiało stwierdzić, że w ubiegłą sobotę w Przemyślu królowała piłka ręczna, ponieważ oprócz inauguracyjnego, zwycięskiego starcia Gladiatorów z lubelskimi akademikami, miała miejsce również wielka impreza młodzieżowa.

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu, była areną zmagań uczestników turnieju „HANDBALLOWE 🤾‍♀️ POŻEGNANIE LATA”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Sportu PRZEMYŚL.

W wydarzeniu, które uzyskało wsparcie finansowe od Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu Mikro Granty, wzięło udział blisko 1️⃣3️⃣0️⃣ dziewcząt i chłopców z Przemyśla, Jarosławia, Pruchnika, Biłgoraja i Przeworska. Rozegranych zostało 1️⃣2️⃣ meczów, które dostarczyły wielu emocji zebranym na trybunach kibicom.

W końcowej klasyfikacji dziewcząt triumfowały zawodniczki MKS Biłgoraj, które wygrały wszystkie swoje mecze 👏. Wśród chłopców natomiast, bezkonkurencyjni okazali się nasi zawodnicy z SRS Przemyśl 🤩.
Oprócz zmagań sportowych, uczestnicy turnieju mieli także możliwość zwiedzić, wybudowany w 1966 r. schron kierowania obroną cywilną, który w czasach „zimnej wojny” był jednym z najbardziej tajnych miejsc w mieście! Zwieńczeniem intensywnego dnia, było wspólne kibicowanie zespołom ORLEN Upstream SRS Przemyśl i AZS UMCS Lublin podczas rozgrywanego meczu I ligi mężczyzn.

📣 Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu za udostępnienie infrastruktury sportowej, Panom Przemysław Korobczak, Piotr Kroczek za koordynowanie wydarzenia, Sklep Spożywczo Przemysłowy „misio” za słodkie upominki, a wszystkim obecnym podczas turnieju Mamom, 🙂 za wspaniałą „obsługę punktu gastronomicznego” 👏.

Szczególne podziękowania, za wielką pomoc w zorganizowaniu turnieju, składamy na ręce Pana Marka Kuchcińskiego 👏.

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów30
2AZS AGH Kraków24
3KSSPR Końskie15
4SPR Orzeł Przeworsk15
5KS Viret CMC Zawiercie15
6KSZO Ostrowiec Świętokrzyski12
7ORLEN Upstream SRS Przemyśl12
8SPR Górnik Zabrze8
9SMS ZPRP II Kielce6
10Luxiona AZS UMCS Lublin1
11SPR Wisła Sandomierz0

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz56
2SKAWIŃSKI Karol39
3PAW Bartosz27
4ŚWIT Sebastian24
5GUZDEK Kamil19
6KUBIK Paweł16
7KIELAR Kacper16
8BYKOWSKI Igor16
9WALCZYK Patryk15
10MRÓZ Igor11
11MAKUŁA Jakub11
12HOIM Mateusz7
13IWASIECZKO Adam0
14SAR Paweł0
15NOWAK Gracjan0
16ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni