Zaczynamy!

05 sierpnia 2023
Tagi: , , ,

✅ Zgodnie z planem, w ubiegłą środę, rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu 2023/24, podczas którego wystąpimy w prowadzonych przez Handball Polska, rozgrywkach I ligi gr. D.

✅ Na pierwszych treningach, które odbyły się na parkiecie hali Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, trener Jarosław Knopik miał do dyspozycji 1️⃣6️⃣ zawodników, którzy na pewno będą reprezentowali nasze barwy w nadchodzącej kampanii.
Prowadzone są jeszcze rozmowy z kilkoma piłkarzami i być może, skład przemyskich Gladiatorów będzie ostatecznie nieco „szerszy”, ale na finalne rozstrzygnięcia musimy poczekać.

✅ Wartym odnotowania jest fakt, że aż 12 naszych zawodników urodziło się w latach 2001 – 2004, co sprawia, iż będziemy dysponowali jednym z „najmłodszych” zespołów w lidze.
Już za kilka dni rozpoczniemy cykl prezentacji, w których przedstawimy przemyskich Gladiatorów.

✅ Najbliższe 2 tygodnie to czas ciężkich treningów i integracji drużyny. Pierwsze sparingi rozegramy 26. sierpnia, podczas turnieju organizowanego przez KSSPR Końskie.

✅ W nadchodzącym halowym sezonie sportowym, obiekt Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przechodził będzie prawdziwe oblężenie. Swoje treningi i mecze rozgrywać będą m.in.: ekstraklasowy Eurobus Przemyśl oraz I i II ligowi koszykarze Niedźwiadki Chemart Przemyśl-Basketball. Podczas ubiegłotygodniowego spotkania przedstawicieli klubów sportowych z kierownictwem hali, mając na uwadze stworzenie optymalnych warunków treningowych i meczowych dla wszystkich zespołów, wyszliśmy z pomysłem, aby przemyska piłka ręczna, „przeniosła” się do nowoczesnej hali sportowej przy Szkola Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu. Odbyły się już pierwsze rozmowy (na razie z władzami Miasto Przemyśl) i czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

SPONSOR TYTULARNY :
🔥🔥🔥 ORLEN Upstream Sp. z o.o. – www.orlenupstream.pl 🔥🔥

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KSZO Ostrowiec Św.-
2Unimetal Recykling MTS Chrzanów-
3AZS AGH Kraków-
4KSSPR Końskie-
5KS Viret CMC Zawiercie-
6SMS ZPRP II Kielce-
7SPR Wisła Sandomierz-
8SPR Orzeł Przeworsk-
9LUXIONA AZS UMCS Lublin-
10ORLEN Upstream SRS Przemyśl-
11SPR Górnik Zabrze-

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz-
2GUZDEK Kamil-
3MAKUŁA Jakub-
4ŚWIT Sebastian-
5SKAWIŃSKI Karol-
6WALCZYK Patryk-
7KIELAR Kacper-
8PAW Bartosz-
9MRÓZ Igor-
10KUBIK Paweł-
11HOIM Mateusz-
12BYKOWSKI Igor-
13IWASIECZKO Adam-
14SAR Paweł-
15NOWAK Gracjan-
16ZAJDEL Oskar-

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni