Epicki występ Gladiatorów. MKS Wieluń pokonany!

09 maja 2023
Tagi: , , ,

✅ Jeszcze nigdy w tym sezonie nie widzieliśmy z taką pasją, zaangażowaniem, skutecznie i do końca grających naszych zawodników. Mimo że ciążyła na nich ogromna presja i waga spotkania z MKS Wieluń, poradzili sobie znakomicie. Odrobiliśmy do zespołów bezpośrednio nas wyprzedzających kolejne 3️⃣ punkty i różnica zmalała do czterech „oczek”. O wszystkim rozstrzygną dwie ostatnie kolejki Ligi Centralnej.

✅ Zawodnicy wiedzą o co toczy się gra i zrobili w sobotę wszystko, aby pozostać w walce o utrzymanie się w Lidze. Pokazali wyjątkowy hart ducha i zaangażowanie. Uwolnili wreszcie całą gamę umiejętności, które niewątpliwie drzemią w zespole, ale z ich prezentacją bywało bardzo różnie.

✅ Ta pewna wygrana może dodać jeszcze więcej wiary, woli walki i przekonania, że jednak może się udać!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pojedynki w Sosnowcu z Zagłębiem Handball Team i siebie ze Śląskiem Handball Wrocław musimy również wygrać, choć będzie to nie lada wyzwanie. Doskonale także zdajemy sobie sprawę, że to nie jedyny warunek, aby uratować ligowy byt. Ale wierzymy, że sportowe powiedzenie „dopóki piłka w grze…” będzie prawdziwe.

✅ Każdy z naszych zawodników który wystąpił w sobotnim meczu, dołożył swoją cegiełkę do końcowego sukcesu.
MVP zawodów wybrany został (jak najbardziej zasłużenie) Mateusz Kroczek, który z rąk Dyrektor przemyskiego oddziału PKO Bank Polski – Sponsora meczu – odebrał pamiątkową 🏆 statuetkę. 👏

📣 W przerwie meczu miała miejsce jeszcze jedna uroczystość. Podopieczni trenerów: Piotra Kroczka i Przemka Korobczaka, odebrali z rąk Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Ręcznej – Pana Jacka Moskalczyka pamiątkowe dyplomy oraz upominki za zdobycie tytułu Mistrzów Podkarpacia w kategorii Młodzik. 🤩

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Wieluń 31:22 (16:14)

ORLEN Upstream SRS: Nowak, Sar – Kielar 0, Skawiński 1, Walczyk 0, Guzdek 2, Ćwięka 3, Biernat 1, Makuła 0, Świt 0, M. Kroczek 8, Wandzel 0, Krytski 4, Kubisztal 2, Makowiejew 3, Kulka 7.

Zdjęcia – Grzegorz Gajdzik – portfolio.

SPONSOR TYTULARNY :
🔥🔥🔥 ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl 🔥🔥🔥

SPONSOR PREMIUM I SPONSOR MECZU:
🔥🔥PKO Bank Polski 🔥🔥

PARTNER STRATEGICZNY i SPONSOR GRUP MŁODZIEŻOWYCH:
🔥🔥 PZU 🔥🔥

PATRON MEDIALNY:
🔥 Życie Podkarpackie 🔥

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KSZO Ostrowiec Św.-
2Unimetal Recykling MTS Chrzanów-
3AZS AGH Kraków-
4KSSPR Końskie-
5KS Viret CMC Zawiercie-
6SMS ZPRP II Kielce-
7SPR Wisła Sandomierz-
8SPR Orzeł Przeworsk-
9LUXIONA AZS UMCS Lublin-
10ORLEN Upstream SRS Przemyśl-
11SPR Górnik Zabrze-

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz-
2GUZDEK Kamil-
3MAKUŁA Jakub-
4ŚWIT Sebastian-
5SKAWIŃSKI Karol-
6WALCZYK Patryk-
7KIELAR Kacper-
8PAW Bartosz-
9MRÓZ Igor-
10KUBIK Paweł-
11HOIM Mateusz-
12BYKOWSKI Igor-
13IWASIECZKO Adam-
14SAR Paweł-
15NOWAK Gracjan-
16ZAJDEL Oskar-

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni