Epicki występ Gladiatorów. MKS Wieluń pokonany!

09 maja 2023
Tagi: , , ,

✅ Jeszcze nigdy w tym sezonie nie widzieliśmy z taką pasją, zaangażowaniem, skutecznie i do końca grających naszych zawodników. Mimo że ciążyła na nich ogromna presja i waga spotkania z MKS Wieluń, poradzili sobie znakomicie. Odrobiliśmy do zespołów bezpośrednio nas wyprzedzających kolejne 3️⃣ punkty i różnica zmalała do czterech „oczek”. O wszystkim rozstrzygną dwie ostatnie kolejki Ligi Centralnej.

✅ Zawodnicy wiedzą o co toczy się gra i zrobili w sobotę wszystko, aby pozostać w walce o utrzymanie się w Lidze. Pokazali wyjątkowy hart ducha i zaangażowanie. Uwolnili wreszcie całą gamę umiejętności, które niewątpliwie drzemią w zespole, ale z ich prezentacją bywało bardzo różnie.

✅ Ta pewna wygrana może dodać jeszcze więcej wiary, woli walki i przekonania, że jednak może się udać!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pojedynki w Sosnowcu z Zagłębiem Handball Team i siebie ze Śląskiem Handball Wrocław musimy również wygrać, choć będzie to nie lada wyzwanie. Doskonale także zdajemy sobie sprawę, że to nie jedyny warunek, aby uratować ligowy byt. Ale wierzymy, że sportowe powiedzenie „dopóki piłka w grze…” będzie prawdziwe.

✅ Każdy z naszych zawodników który wystąpił w sobotnim meczu, dołożył swoją cegiełkę do końcowego sukcesu.
MVP zawodów wybrany został (jak najbardziej zasłużenie) Mateusz Kroczek, który z rąk Dyrektor przemyskiego oddziału PKO Bank Polski – Sponsora meczu – odebrał pamiątkową 🏆 statuetkę. 👏

📣 W przerwie meczu miała miejsce jeszcze jedna uroczystość. Podopieczni trenerów: Piotra Kroczka i Przemka Korobczaka, odebrali z rąk Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Ręcznej – Pana Jacka Moskalczyka pamiątkowe dyplomy oraz upominki za zdobycie tytułu Mistrzów Podkarpacia w kategorii Młodzik. 🤩

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Wieluń 31:22 (16:14)

ORLEN Upstream SRS: Nowak, Sar – Kielar 0, Skawiński 1, Walczyk 0, Guzdek 2, Ćwięka 3, Biernat 1, Makuła 0, Świt 0, M. Kroczek 8, Wandzel 0, Krytski 4, Kubisztal 2, Makowiejew 3, Kulka 7.

Zdjęcia – Grzegorz Gajdzik – portfolio.

SPONSOR TYTULARNY :
🔥🔥🔥 ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl 🔥🔥🔥

SPONSOR PREMIUM I SPONSOR MECZU:
🔥🔥PKO Bank Polski 🔥🔥

PARTNER STRATEGICZNY i SPONSOR GRUP MŁODZIEŻOWYCH:
🔥🔥 PZU 🔥🔥

PATRON MEDIALNY:
🔥 Życie Podkarpackie 🔥

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów37
2AZS AGH Kraków30
3KSSPR Końskie27
4SPR Orzeł Przeworsk27
5KS Viret CMC Zawiercie27
6ORLEN Upstream SRS Przemyśl18
7KSZO Ostrowiec Świętokrzyski14
8SMS ZPRP II Kielce12
9SPR Górnik Zabrze8
10Luxiona AZS UMCS Lublin6
11SPR Wisła Sandomierz4

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz71
2SKAWIŃSKI Karol41
3PAW Bartosz31
4GUZDEK Kamil29
5ŚWIT Sebastian26
6KIELAR Kacper26
7MRÓZ Igor21
8BYKOWSKI Igor18
9WALCZYK Patryk17
10KUBIK Paweł16
11HOIM Mateusz13
12MAKUŁA Jakub11
13KROCZEK Mateusz10
14KOWALIK Jakub6
15IWASIECZKO Adam0
16SAR Paweł0
17NOWAK Gracjan0
18ZAJDEL Oskar0
19WRZEŚNIOWSKI Maciej0
20SURMA Łukasz0
21KROCZEK Karol0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni