Epicki występ Gladiatorów. MKS Wieluń pokonany!

09 maja 2023
Tagi: , , ,

✅ Jeszcze nigdy w tym sezonie nie widzieliśmy z taką pasją, zaangażowaniem, skutecznie i do końca grających naszych zawodników. Mimo że ciążyła na nich ogromna presja i waga spotkania z MKS Wieluń, poradzili sobie znakomicie. Odrobiliśmy do zespołów bezpośrednio nas wyprzedzających kolejne 3️⃣ punkty i różnica zmalała do czterech „oczek”. O wszystkim rozstrzygną dwie ostatnie kolejki Ligi Centralnej.

✅ Zawodnicy wiedzą o co toczy się gra i zrobili w sobotę wszystko, aby pozostać w walce o utrzymanie się w Lidze. Pokazali wyjątkowy hart ducha i zaangażowanie. Uwolnili wreszcie całą gamę umiejętności, które niewątpliwie drzemią w zespole, ale z ich prezentacją bywało bardzo różnie.

✅ Ta pewna wygrana może dodać jeszcze więcej wiary, woli walki i przekonania, że jednak może się udać!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pojedynki w Sosnowcu z Zagłębiem Handball Team i siebie ze Śląskiem Handball Wrocław musimy również wygrać, choć będzie to nie lada wyzwanie. Doskonale także zdajemy sobie sprawę, że to nie jedyny warunek, aby uratować ligowy byt. Ale wierzymy, że sportowe powiedzenie „dopóki piłka w grze…” będzie prawdziwe.

✅ Każdy z naszych zawodników który wystąpił w sobotnim meczu, dołożył swoją cegiełkę do końcowego sukcesu.
MVP zawodów wybrany został (jak najbardziej zasłużenie) Mateusz Kroczek, który z rąk Dyrektor przemyskiego oddziału PKO Bank Polski – Sponsora meczu – odebrał pamiątkową 🏆 statuetkę. 👏

📣 W przerwie meczu miała miejsce jeszcze jedna uroczystość. Podopieczni trenerów: Piotra Kroczka i Przemka Korobczaka, odebrali z rąk Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Ręcznej – Pana Jacka Moskalczyka pamiątkowe dyplomy oraz upominki za zdobycie tytułu Mistrzów Podkarpacia w kategorii Młodzik. 🤩

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MKS Wieluń 31:22 (16:14)

ORLEN Upstream SRS: Nowak, Sar – Kielar 0, Skawiński 1, Walczyk 0, Guzdek 2, Ćwięka 3, Biernat 1, Makuła 0, Świt 0, M. Kroczek 8, Wandzel 0, Krytski 4, Kubisztal 2, Makowiejew 3, Kulka 7.

Zdjęcia – Grzegorz Gajdzik – portfolio.

SPONSOR TYTULARNY :
🔥🔥🔥 ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl 🔥🔥🔥

SPONSOR PREMIUM I SPONSOR MECZU:
🔥🔥PKO Bank Polski 🔥🔥

PARTNER STRATEGICZNY i SPONSOR GRUP MŁODZIEŻOWYCH:
🔥🔥 PZU 🔥🔥

PATRON MEDIALNY:
🔥 Życie Podkarpackie 🔥

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KPR Legionowo70
2Handball Stal Mielec58
3KS AZS-AWF Biała Podlaska55
4Śląsk Wrocław Handball48
5Budnex Stal Gorzów42
6MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie41
7MKS Padwa Zamość40
8GROT – Blachy Pruszyński – Anilana33
9Zagłębie Handball Team Sosnowiec32
10KPR Autoinwest Żukowo31
11MKS Nielba Wągrowiec30
12MKS Wieluń28
13ORLEN Upstream SRS Przemyśl24
14Warmia Energa Olsztyn14

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1MAKOWIEJEW Stanisław106
2ĆWIĘKA Jakub80
3ŚWIATŁOWSKI Szymon74
4KULKA Tomasz74
5BIERNAT Tomasz63
6WANDZEL Janusz61
7KROCZEK Mateusz58
8KRYTSKI Dzanis52
9GUZDEK Kamil36
10MAKUŁA Jakub32
11ŚWIT Sebastian25
12SKAWIŃSKI Karol25
13WALCZYK Patryk21
14KIELAR Kacper19
15KUBISZTAL Maciej17
16SAR Paweł2
17KROCZEK Karol2
18KIPP Michał0
19NOWAK Gracjan0
20ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsor Premium

Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni