III Festiwal Piłki Ręcznej – Twierdza Przemyśl CUP dobiegł końca!

28 kwietnia 2023
Tagi: , , ,

✅ Przez ostatni tydzień, hala sportowa Szkola Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu gościła uczestników III edycji Festiwalu Piłki Ręcznej – Twierdza Przemyśl CUP, którego Sponsorem Strategicznym była spółka KGHM Polska Miedź S.A. www.kghm.com 🤩
W turniejach, meczach towarzyskich i zajęciach sportowych, udział wzięło blisko 1️⃣5️⃣0️⃣ młodych (i nieco starszych 😜) adeptów szczypiorniaka!

✅ Pierwsza odsłona Festiwalu to turniej, którego stawką był awans do finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Zawodnicy SP nr 14 w Przemyślu nie okazali się zbyt gościnni 😉 i nie dali większych szans swoim rywalom, zwyciężając zdecydowanie we wszystkich meczach!
II miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku a na najniższym stopniu podium stanęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim.

✅ Po najmłodszych, w szranki stanęli uczniowie klas VII i VIII. We wtorek, II turniejem festiwalowym był Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi chłopcy najwyraźniej pozazdrościli młodszym kolegom i podobnie jak oni, odprawili „z kwitkiem” swoich przeciwników. Nie zaznali smaku porażki i z przysłowiowym przytupem sięgnęli po tytuły mistrzowskie! Końcowa klasyfikacja turnieju finałowego wygląda następująco:
1️⃣. SP nr 14 w Przemyślu 🤩👏🏆
2️⃣. SP nr 1 w Mielcu 👏
3️⃣. SP w Haczowie 👏
4️⃣. SP w Dynowie 👏

✅ Ostatni dzień Festiwalu, to zajęcia sportowe dla młodzieży i osób, które wiek młodzieńczy osiągnęły jeszcze w ubiegłym stuleciu😉🙃. Zwieńczeniem wydarzenia był tradycyjny już „mecz pokoleń”, który tym razem zakończył się remisem. 😃

📣 Serdecznie dziękujemy spółce KGHM Polska Miedź S.A. www.kghm.com za objęcie Festiwalu sponsoringiem strategicznym.

Współpraca z KGHM to my – spółką społecznie odpowiedzialną i wspierająca wiele cennych inicjatyw społecznych to dla nas wielki 🤩 zaszczyt!

Do zobaczenia za rok !

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów30
2AZS AGH Kraków24
3KSSPR Końskie15
4SPR Orzeł Przeworsk15
5KS Viret CMC Zawiercie15
6KSZO Ostrowiec Świętokrzyski12
7ORLEN Upstream SRS Przemyśl12
8SPR Górnik Zabrze8
9SMS ZPRP II Kielce6
10Luxiona AZS UMCS Lublin1
11SPR Wisła Sandomierz0

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz56
2SKAWIŃSKI Karol39
3PAW Bartosz27
4ŚWIT Sebastian24
5GUZDEK Kamil19
6KUBIK Paweł16
7KIELAR Kacper16
8BYKOWSKI Igor16
9WALCZYK Patryk15
10MRÓZ Igor11
11MAKUŁA Jakub11
12HOIM Mateusz7
13IWASIECZKO Adam0
14SAR Paweł0
15NOWAK Gracjan0
16ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni