Niestety – bez sensacji, bez zaskoczenia…

15 lutego 2023
Tagi: , , , ,

▪️Nasz zespół wyszedł naprawdę mocno zmobilizowany na to spotkanie. Wiemy, w jakim miejscu teraz jesteśmy. Wiemy, że trzeba szukać punktów w każdym meczu – nawet z liderem tabeli i faworytem spotkania.
Mimo czasem trochę szarpanej gry, wyrównana walka trwała do 14 min (6:6). Mogło się to podobać i dawać nadzieję na to, że ta walka będzie tak wyglądać do ostatniego gwizdka. Niestety… dwie nieskuteczne akcje w ataku pozwoliły graczom z Legionowa na zbudowanie 2-bramkowej przewagi i właściwie tutaj zaczęły się schody. W szeregi naszych zawodników wkradła się nerwowość, pojawiły się spore kłopoty ze skonstruowaniem sytuacji bramkowej. W 23 min po kolejnym lepszym okresie gry naszej drużyny był rezultat 9:11. Niestety, już do końca pierwszej połowy nie rzuciliśmy żadnej bramki. W odpowiedzi goście zdobyli aż cztery, schodząc do szatni ze sporym prowadzeniem – 9:15.

▪️Po przerwie impas strzelecki niestety dalej trwał i KPR powiększył swoją przewagę do 9 bramek w 40 min (10:19). Zmiana systemu obronnego naszego zespołu wprowadziła lekkie zamieszanie w szeregach gości i SRS zaczął gonić – 15:21 w 44 min. Mimo dużego zaangażowania i chęci, brakowało wiary w swoje poczynania. Momenty dekoncentracji sprawiły, że gracze z Legionowa zaczęli znów dochodzić do dogodnych sytuacji strzeleckich i kontrolować spotkanie.

▪️Po raz kolejny zawiodła nas przede wszystkim skuteczność. Rozegranie i wypracowanie czystej pozycji było nieco lepsze niż w pierwszej połowie, ale goalkeeper gości okazał się dla nas za mocny.

▪️Do końca meczu Legionowo utrzymywało sporą zaliczkę i zasłużenie wygrało w Przemyślu. KPR był zespołem bardziej dojrzałym, mądrze wykorzystującym najmniejsze błędy i potyczki rywala. Ale przecież dokładnie tego spodziewaliśmy się po liderze tabeli, który ma ogromne aspiracje na Superligę.

ORLEN Upstream SRS Przemyśl⚔️ KPR Legionowo 21:29 (9:15)

⚽️ SRS: Nowak, Sar, Zajdel – Kielar 0, Walczyk 1, Ćwięka 0, Biernat 1, Makuła 0, Świt 1, M. Kroczek 2, Wandzel 3, Krytski 0, Kubisztal 1, Makowiejew 6, Światłowski 3, Kulka 3.
⚽️KPR: Zacharski, Szakłucki – Brzeziński 1, Jędrzejewski 4, Prątnicki 0, Klapka 4, Mehdizadeh 0, Fąfara 7, Lewandowski 0, Tylutki 0, Brinovec 3, Didyk 0, Wołowiec 0, Chabior 6, Ciok 4.
🙋🏼Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). ❌Kary: ORLEN Upstream SRS – 8 min; KPR Legionowo – 8 min.
Widzów: 350.

📣 W najbliższą sobotę czeka nas derbowe spotkanie z mielecką Stalą i to na tym teraz się skupiamy. Aby myśleć o punktach musimy zagrać w końcu dobre całe 60 min, od pierwszego gwizdka do ostatniego. Musimy zagrać równo, a przede wszystkim skutecznie – to ostatnio nasza największa bolączka. Wyciągamy wnioski i zaczynamy ostro przygotowywać się do tego starcia.

Dziękujemy, że byliście z nami 💪🏻

SPONSOR TYTULARNY :
🔥🔥🔥 ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl 🔥🔥🔥
PARTNER STRATEGICZNY i SPONSOR GRUP MŁODZIEŻOWYCH:
🔥🔥 PZU🔥🔥
PATRON MEDIALNY:
🔥 Życie Podkarpackie 🔥
PARTNER TECHNICZNY:
🔥 hummel 🔥
SPONSORZY:
Miasto Przemyśl
Ciepły Przemyśl
Auto-Moto-Fan
NIKO
Szpak Przemyśl
Bricomarche Przemyśl
Biuro Rachunkowe Agnieszka Gdula
Este Lar
DaGrasso Przemysl
Restauracja „Chińczyk”
DobreSushi Przemyśl
Studio M – http://studiomprzemysl.pl/
PROBUD – http://probud.co/
📸 Grzegorz Gajdzik – portfolio

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KPR Legionowo52
2Handball Stal Mielec48
3KS AZS-AWF Biała Podlaska43
4Śląsk Wrocław Handball38
5MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie35
6Budnex Stal Gorzów34
7MKS Padwa Zamość30
8MKS Nielba Wągrowiec28
9MKS Wieluń25
10KPR Autoinwest Żukowo24
11Zagłębie Handball Team Sosnowiec20
12GROT – Blachy Pruszyński – Anilana18
13ORLEN Upstream SRS Przemyśl13
14Warmia Energa Olsztyn9

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1MAKOWIEJEW Stanisław81
2ŚWIATŁOWSKI Szymon68
3ĆWIĘKA Jakub61
4WANDZEL Janusz54
5BIERNAT Tomasz53
6KULKA Tomasz52
7KRYTSKI Dzanis34
8KROCZEK Mateusz33
9MAKUŁA Jakub31
10ŚWIT Sebastian24
11GUZDEK Kamil22
12WALCZYK Patryk17
13KUBISZTAL Maciej11
14SKAWIŃSKI Karol11
15KIELAR Kacper8
16SAR Paweł2
17KROCZEK Karol2
18KIPP Michał0
19NOWAK Gracjan0
20ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni