Dobre Kolonie to kolejny, wyjątkowy projekt PZU.

18 sierpnia 2022
Tagi:

Zabawa, nauka i niesienie pomocy. Co łączy ze sobą te trzy elementy? Dobre Kolonie, czyli inicjatywa #DobraDrużynaPZU mająca na celu integrację dzieci z Polski i Ukrainy.

Dobre Kolonie to kolejny, wyjątkowy projekt PZU, obejmujący 7️⃣ integracyjnych, wakacyjnych wyjazdów. Jest to kolejna odsłona działań pomocowych dla naszych sąsiadów dotkniętych wojną, które niesie największy polski ubezpieczyciel. 👏 ❤️

📢 Czujemy się zaszczyceni możliwością udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu. 😍
Aktualnie na obozie żeglarskim nad jeziorem Dadaj, przebywa 2️⃣0️⃣ dzieci z Polski i Ukrainy, które pojechały tam, dzięki współpracy naszego Stowarzyszenia z PZU.

Podczas wakacyjnych wyjazdów, uczestnicy korzystają z różnorodnych atrakcji. Nad wodą i w otoczeniu przyrody, dzieci poprzez zabawę i ćwiczenia mogą poznać podstawy windsurfingu, żeglarstwa, wiosłowania na deskach SUP, a także kajakarstwa czy łucznictwa. Na miejscu prowadzone są również zajęcia z budowy i programowania robotów oraz zajęcia przyrodnicze w terenie. Łącznie we wszystkich turnusach weźmie udział ok. 3️⃣0️⃣0️⃣ dzieci, w tym również dzieci z niepełnosprawnościami.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KSZO Ostrowiec Św.-
2Unimetal Recykling MTS Chrzanów-
3AZS AGH Kraków-
4KSSPR Końskie-
5KS Viret CMC Zawiercie-
6SMS ZPRP II Kielce-
7SPR Wisła Sandomierz-
8SPR Orzeł Przeworsk-
9LUXIONA AZS UMCS Lublin-
10ORLEN Upstream SRS Przemyśl-
11SPR Górnik Zabrze-

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz-
2GUZDEK Kamil-
3MAKUŁA Jakub-
4ŚWIT Sebastian-
5SKAWIŃSKI Karol-
6WALCZYK Patryk-
7KIELAR Kacper-
8PAW Bartosz-
9MRÓZ Igor-
10KUBIK Paweł-
11HOIM Mateusz-
12BYKOWSKI Igor-
13IWASIECZKO Adam-
14SAR Paweł-
15NOWAK Gracjan-
16ZAJDEL Oskar-

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni