II Festiwal i Turniej Piłki Ręcznej Twierdza Przemyśl CUP za nami !

31 maja 2022
Tagi: ,

✅ W ubiegły piątek i sobotę, Szkola Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu gościła uczestników II Festiwalu oraz II Turnieju Piłki 🤾‍♂️ Ręcznej Twierdza Przemyśl CUP, który był jednocześnie Klubowymi Mistrzostwami Województwa Podkarpackiego w piłce ręcznej chłopców.
Sponsorem Strategicznym wydarzenia była spółka 🔥 KGHM Polska Miedź S.A. 🔥

✅ Zakończenie sezonu 2021/22 zgromadziło grubo ponad 1️⃣0️⃣0️⃣ uczestników, którzy rywalizowali w meczach towarzyskich, turniejowych oraz brali udział w zajęciach prowadzonych przez zawodników ORLEN Upstream SRS Przemyśl.
Nie zabrakło też atrakcji przygotowanych przez Fun Park Przemyśl – Park Rozrywki.
Festiwal rozpoczął się w piątek od meczu międzypokoleniowego w którym zmierzyli się Oldboys Czuwaj Przemyśl i młodzież Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl. Spotkanie zakończyło się co prawda zwycięstwem Młodych adeptów piłki ręcznej, ale wbrew pozorom łatwo nie było 🙂 Po meczu był czas na wspólne zdjęcia oraz rozmowy związane z historią przemyskiego szczypiorniaka (i nie tylko).

✅ Sobota to przede wszystkim II Turniej Twierdza Przemyśl CUP, który tym razem odbył się w kategorii Chłopców (rocznik 2010-2011).
W zawodach których stawką było klubowe mistrzostwo województwa podkarpackiego udział wzięły zespoły z Mielca, Pruchnika, Radomyśla Wielkiego i oczywiście gospodarze – SRS SP 14 Przemyśl. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym” a końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1️⃣. SPR Stal Mielec 👏
2️⃣. SRS SP 14 Przemyśl 👏 🤩
3️⃣. UKS Start Pruchnik 👏
4️⃣. UKS Gryf Radomyśl Wielki 👏
Wszystkie Zespoły otrzymały okolicznościowe puchary i dyplomy a najlepsi Zawodnicy nagrody rzeczowe, przygotowane przez Pana Jacka Moskalczyka – Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Ręcznej – współorganizatora zawodów.

✅ Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe prowadzone przez zawodników ORLEN Upstream SRS Przemyśl w których udział wzięli zarówno najmłodsi jak i ci nieco starsi 😉 Spory wydatek energetyczny spowodowany rywalizacją turniejową, można było uzupełnić daniami z grilla oraz popcornem i watą cukrową 🙂
📣 Serdecznie dziękujemy spółce KGHM Polska Miedź S.A. www.kghm.com za objęcie Festiwalu sponsoringiem strategicznym.
Współpraca z KGHM Polska Miedź S.A. – spółką społecznie odpowiedzialną i wspierająca wiele cennych inicjatyw społecznych to dla nas wielki 🤩 zaszczyt! 📣

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów55
2AZS AGH Kraków48
3KSSPR Końskie42
4SPR Orzeł Przeworsk42
5KS Viret CMC Zawiercie30
6ORLEN Upstream SRS Przemyśl25
7KSZO Ostrowiec Świętokrzyski22
8Luxiona AZS UMCS Lublin18
9SMS ZPRP II Kielce18
10SPR Górnik Zabrze17
11SPR Wisła Sandomierz4

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz109
2KIELAR Kacper64
3GUZDEK Kamil60
4MRÓZ Igor49
5SKAWIŃSKI Karol41
6KROCZEK Mateusz38
7HOIM Mateusz34
8PAW Bartosz31
9ŚWIT Sebastian26
10WALCZYK Patryk26
11KOWALIK Jakub22
12BYKOWSKI Igor18
13KUBIK Paweł16
14MAKUŁA Jakub11
15KUBISZTAL Maciej8
16KROCZEK Karol5
17SURMA Łukasz4
18IWASIECZKO Adam2
19SAR Paweł2
20NOWAK Gracjan0
21ZAJDEL Oskar0
22WRZEŚNIOWSKI Maciej0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni