Wielki sukces ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

01 czerwca 2021
Tagi: , ,

Przemyscy Gladiatorzy zajęli II miejsce w Turnieju Mistrzów!

2 zdobytych bramek, zabrakło przemyskim szczypiornistom do zdobycia tytułu absolutnych Mistrzów I ligi. Podczas rozegranego w miniony weekend Turnieju Mistrzów, nasi Gladiatorzy przegrali z Mistrzem gr. A – Warmią Energa Olsztyn 31-34 (14-15) oraz pokonali zwycięzców całego Turnieju – zespół KPR Legionowo 35-30 (17-18), co w końcowym rozrachunku pozwoliło na zdobycie II miejsca. Królem strzelców Turnieju został Daniel Dutka, który w dwóch meczach zdobył 15 bramek !

Kto wie jak potoczyłyby się losy zawodów, gdyby ORLEN Upstream SRS wystąpił w optymalnym  składzie. Z różnych powodów,  na parkiecie koneckiej hali nie mogli zagrać Tomasz Kulka, Mateusz Kroczek, Kevin Starzecki oraz Andrzej Nowak, którzy w jakże udanym dla nas, zakończonym sezonie I ligi gr. D, zdobyli łącznie prawie 200 bramek dla zespołu.

Turniej Mistrzów był ostatnim akordem kończącego się sezonu 2020/21. II miejsce zdobyte przez nasz Zespół daje co prawda prawo do rozegrania dwumeczu barażowego z przedostatnią drużyną PGNIG Superligi, ale brak wniosku licencyjnego o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, powoduje bezzasadność tych meczów.

Zakończony sezon był wyjątkowy dla naszego Klubu.
Po raz pierwszy w historii udało nam się wygrać rozgrywki w swojej grupie i awansować do Turnieju Mistrzów. Wywalczyliśmy też awans do nowo tworzonej, ogólnopolskiej Ligi Centralnej.

Sukces ten nie byłby możliwy bez wparcia wielu firm i osób prywatnych. Szczególnie dziękujemy naszemu Sponsorowi Tytularnemu – spółce ORLEN Upstream, za zaufanie i pomoc.

Teraz przed władzami Klubu stoi bardzo duże wyzwanie. Udział w Lidze Centralnej, niesie ze sobą konieczność zabezpieczenia o wiele wyższych środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Klubu. Bez pozyskania dodatkowych Sponsorów oraz zwiększenia zaangażowania przez lokalny samorząd, będzie to praktycznie niemożliwe. Aby na dłużej zadomowić się  w wyższej klasie rozgrywkowej, niezbędne będzie powołanie spółki prawa handlowego w strukturach której działał  będzie przynajmniej I zespół. Stowarzyszenie wyraziło także chęć zgłoszenia do rozgrywek II ligi drużyny, składającej się z naszych bardzo utalentowanych Juniorów. Pozwoli to na ich systematyczny rozwój i grę z doświadczonymi zespołami.

Czasu nie ma zbyt wiele, stąd też przy okazji gorąco zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają alternatywnych form reklamy i promocji. Sport to pozytywne i duże emocje, wywołujące dobre skojarzenia. Reklama przez sport jest nie tylko bardzo efektywna, jest bardziej akceptowalna społecznie niż standardowe schematy!

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
Budnex Stal Gorzów--
GROT – Blachy Pruszyński – Anilana--
Handball Stal Mielec--
KPR Autoinwest Żukowo--
KPR Legionowo--
KS AZS-AWF Biała Podlaska--
MKS Nielba Wągrowiec--
MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie--
MKS Padwa Zamość--
MKS Wieluń--
ORLEN Upstream SRS Przemyśl--
Śląsk Wrocław Handball--
Warmia Energa Olsztyn--
Zagłębie Handball Team Sosnowiec--

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
BIERNAT Tomasz--
ĆWIĘKA Jakub--
GUZDEK Kamil--
KIPP Michał--
KROCZEK Karol--
KROCZEK Mateusz--
KRYTSKI Dzanis--
KUBISZTAL Maciej--
KULKA Tomasz--
MAKOWIEJEW Stanisław--
MAKUŁA Jakub--
NOWAK Gracjan--
SAR Paweł--
ŚWIATŁOWSKI Szymon--
ŚWIT Sebastian--
WALCZYK Patryk--
WANDZEL Janusz--
ZAJDEL Oskar--

NEWSLETTER
KLUBOWYSponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni