Wielki sukces ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

01 czerwca 2021
Tagi: , ,

Przemyscy Gladiatorzy zajęli II miejsce w Turnieju Mistrzów!

2 zdobytych bramek, zabrakło przemyskim szczypiornistom do zdobycia tytułu absolutnych Mistrzów I ligi. Podczas rozegranego w miniony weekend Turnieju Mistrzów, nasi Gladiatorzy przegrali z Mistrzem gr. A – Warmią Energa Olsztyn 31-34 (14-15) oraz pokonali zwycięzców całego Turnieju – zespół KPR Legionowo 35-30 (17-18), co w końcowym rozrachunku pozwoliło na zdobycie II miejsca. Królem strzelców Turnieju został Daniel Dutka, który w dwóch meczach zdobył 15 bramek !

Kto wie jak potoczyłyby się losy zawodów, gdyby ORLEN Upstream SRS wystąpił w optymalnym  składzie. Z różnych powodów,  na parkiecie koneckiej hali nie mogli zagrać Tomasz Kulka, Mateusz Kroczek, Kevin Starzecki oraz Andrzej Nowak, którzy w jakże udanym dla nas, zakończonym sezonie I ligi gr. D, zdobyli łącznie prawie 200 bramek dla zespołu.

Turniej Mistrzów był ostatnim akordem kończącego się sezonu 2020/21. II miejsce zdobyte przez nasz Zespół daje co prawda prawo do rozegrania dwumeczu barażowego z przedostatnią drużyną PGNIG Superligi, ale brak wniosku licencyjnego o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, powoduje bezzasadność tych meczów.

Zakończony sezon był wyjątkowy dla naszego Klubu.
Po raz pierwszy w historii udało nam się wygrać rozgrywki w swojej grupie i awansować do Turnieju Mistrzów. Wywalczyliśmy też awans do nowo tworzonej, ogólnopolskiej Ligi Centralnej.

Sukces ten nie byłby możliwy bez wparcia wielu firm i osób prywatnych. Szczególnie dziękujemy naszemu Sponsorowi Tytularnemu – spółce ORLEN Upstream, za zaufanie i pomoc.

Teraz przed władzami Klubu stoi bardzo duże wyzwanie. Udział w Lidze Centralnej, niesie ze sobą konieczność zabezpieczenia o wiele wyższych środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Klubu. Bez pozyskania dodatkowych Sponsorów oraz zwiększenia zaangażowania przez lokalny samorząd, będzie to praktycznie niemożliwe. Aby na dłużej zadomowić się  w wyższej klasie rozgrywkowej, niezbędne będzie powołanie spółki prawa handlowego w strukturach której działał  będzie przynajmniej I zespół. Stowarzyszenie wyraziło także chęć zgłoszenia do rozgrywek II ligi drużyny, składającej się z naszych bardzo utalentowanych Juniorów. Pozwoli to na ich systematyczny rozwój i grę z doświadczonymi zespołami.

Czasu nie ma zbyt wiele, stąd też przy okazji gorąco zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają alternatywnych form reklamy i promocji. Sport to pozytywne i duże emocje, wywołujące dobre skojarzenia. Reklama przez sport jest nie tylko bardzo efektywna, jest bardziej akceptowalna społecznie niż standardowe schematy!

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów55
2AZS AGH Kraków48
3KSSPR Końskie42
4SPR Orzeł Przeworsk42
5KS Viret CMC Zawiercie30
6ORLEN Upstream SRS Przemyśl25
7KSZO Ostrowiec Świętokrzyski22
8Luxiona AZS UMCS Lublin18
9SMS ZPRP II Kielce18
10SPR Górnik Zabrze17
11SPR Wisła Sandomierz4

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz109
2KIELAR Kacper64
3GUZDEK Kamil60
4MRÓZ Igor49
5SKAWIŃSKI Karol41
6KROCZEK Mateusz38
7HOIM Mateusz34
8PAW Bartosz31
9ŚWIT Sebastian26
10WALCZYK Patryk26
11KOWALIK Jakub22
12BYKOWSKI Igor18
13KUBIK Paweł16
14MAKUŁA Jakub11
15KUBISZTAL Maciej8
16KROCZEK Karol5
17SURMA Łukasz4
18IWASIECZKO Adam2
19SAR Paweł2
20NOWAK Gracjan0
21ZAJDEL Oskar0
22WRZEŚNIOWSKI Maciej0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni