Wielki sukces ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

01 czerwca 2021
Tagi: , ,

Przemyscy Gladiatorzy zajęli II miejsce w Turnieju Mistrzów!

2 zdobytych bramek, zabrakło przemyskim szczypiornistom do zdobycia tytułu absolutnych Mistrzów I ligi. Podczas rozegranego w miniony weekend Turnieju Mistrzów, nasi Gladiatorzy przegrali z Mistrzem gr. A – Warmią Energa Olsztyn 31-34 (14-15) oraz pokonali zwycięzców całego Turnieju – zespół KPR Legionowo 35-30 (17-18), co w końcowym rozrachunku pozwoliło na zdobycie II miejsca. Królem strzelców Turnieju został Daniel Dutka, który w dwóch meczach zdobył 15 bramek !

Kto wie jak potoczyłyby się losy zawodów, gdyby ORLEN Upstream SRS wystąpił w optymalnym  składzie. Z różnych powodów,  na parkiecie koneckiej hali nie mogli zagrać Tomasz Kulka, Mateusz Kroczek, Kevin Starzecki oraz Andrzej Nowak, którzy w jakże udanym dla nas, zakończonym sezonie I ligi gr. D, zdobyli łącznie prawie 200 bramek dla zespołu.

Turniej Mistrzów był ostatnim akordem kończącego się sezonu 2020/21. II miejsce zdobyte przez nasz Zespół daje co prawda prawo do rozegrania dwumeczu barażowego z przedostatnią drużyną PGNIG Superligi, ale brak wniosku licencyjnego o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, powoduje bezzasadność tych meczów.

Zakończony sezon był wyjątkowy dla naszego Klubu.
Po raz pierwszy w historii udało nam się wygrać rozgrywki w swojej grupie i awansować do Turnieju Mistrzów. Wywalczyliśmy też awans do nowo tworzonej, ogólnopolskiej Ligi Centralnej.

Sukces ten nie byłby możliwy bez wparcia wielu firm i osób prywatnych. Szczególnie dziękujemy naszemu Sponsorowi Tytularnemu – spółce ORLEN Upstream, za zaufanie i pomoc.

Teraz przed władzami Klubu stoi bardzo duże wyzwanie. Udział w Lidze Centralnej, niesie ze sobą konieczność zabezpieczenia o wiele wyższych środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Klubu. Bez pozyskania dodatkowych Sponsorów oraz zwiększenia zaangażowania przez lokalny samorząd, będzie to praktycznie niemożliwe. Aby na dłużej zadomowić się  w wyższej klasie rozgrywkowej, niezbędne będzie powołanie spółki prawa handlowego w strukturach której działał  będzie przynajmniej I zespół. Stowarzyszenie wyraziło także chęć zgłoszenia do rozgrywek II ligi drużyny, składającej się z naszych bardzo utalentowanych Juniorów. Pozwoli to na ich systematyczny rozwój i grę z doświadczonymi zespołami.

Czasu nie ma zbyt wiele, stąd też przy okazji gorąco zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają alternatywnych form reklamy i promocji. Sport to pozytywne i duże emocje, wywołujące dobre skojarzenia. Reklama przez sport jest nie tylko bardzo efektywna, jest bardziej akceptowalna społecznie niż standardowe schematy!

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

LPKlubPunkty
1KS AZS-AWF Biała Podlaska15
2ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.15
3KPR Legionowo12
4SPR GKS Autoinwest Żukowo12
5OKPR Warmia Energa Olsztyn6
6MKS Wieluń6
7Budnex Stal Gorzów6
8Śląsk Wrocław6
9MKS Padwa Zamość5
10ORLEN Upstream SRS Przemyśl5
11MKS Grudziądz 4
12MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica3
13MKS Nielba Wągrowiec3
14MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec1

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1STOŁOWSKI Paweł26
2KRYTSKI Dzanis22
3DUTKA Daniel19
4KIELAR Kacper17
5KULKA Tomasz15
6KROCZEK Mateusz11
7STARZECKI Kevin7
8GUZDEK Kamil6
9MOCHOCKI Tomasz6
10ŚWIATŁOWSKI Szymon3
11KUBISZTAL Maciej1
12KROCZEK Karol0
13KIPP Michał0
14WALCZYK Patryk0
15SAR Paweł0
16IWASIECZKO Adam0
17BARNAŚ Grzegorz0

NEWSLETTER
KLUBOWYSponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni