Awans możliwy już w sobotę‼

23 kwietnia 2021
Tagi: , ,

Zwycięstwo przemyskich Gladiatorów w wyjazdowym meczu z SMS Kielce i jakakolwiek zdobycz punktowa KSSPR Końskie w Ostrowcu Świętokrzyskim – te dwa warunki muszą zostać spełnione, aby już w sobotni wieczór, przemyscy Kibice i Zawodnicy mogli świętować awans do Ligi Centralnej ❗️

Czy ten scenariusz jest chociaż odrobiną realny❓ Tak, jak najbardziej i takie rozstrzygnięcia nie byłyby wcale jakąś wielką sensacją. ORLEN Upstream SRS Przemyśl wybiera się do Kielc zmotywowany i pełny wiary we własne możliwości, natomiast koneccy Zawodnicy zdają sobie sprawę, że w przypadku zwycięstwa awansują na 4️⃣ miejsce w tabeli i zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć.

Mecz w Kielcach nie będzie na pewno przysłowiowym ,,spacerkiem,, dla naszych Gladiatorów. Licealiści z Kielc już nie raz udowadniali, że są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi Zespołami ligi. Wystarczy wspomnieć chociażby mecz I rundy rozegrany w Przemyślu. Dopiero kilka ostatnich minut, przesądziło o zwycięstwie (38 – 32) ORLEN Upstream a praktycznie przez całe spotkanie trwała wyrównana walka.

Do składu naszej Drużyny powróci po chorobie Daniel Dutka i będzie to niewątpliwie duże wzmocnienie przemyskiej defensywy. Jeżeli nasi Zawodnicy zaprezentują się na parkiecie tak, jak miało to miejsce przez większość meczu z AZS UJK Kielce, to śmiało możemy myśleć o komplecie punktów.

Drodzy Kibice, robiąc plany na jutrzejsze popołudnie, uwzględnijcie w nich bezpośrednią relację z meczu, który rozpocznie się o godz. 🕔1️⃣7️⃣ : 0️⃣0️⃣Szczegóły dotyczące transmisji zamieścimy jutro, na naszym oficjalnym profilu.

Zapraszamy także do udziału w konkursie z nagrodami, którego wyłącznym patronem jest Sponsor Tytularny naszego zespołu – 🔥ORLEN Upstream 🔥Tym razem klubowe kubki trafią to 3 osób, które jako pierwsze, prawidłowo wskażą zdobywcę ostatniej bramki, dla naszego Zespołu.

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach pod postem do momentu rozpoczęcia jutrzejszego meczu. Każda osoba może przedstawić jeden swój typ a komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZYM SPONSOROM, PARTNEROM I KIBICOM ‼ GRAMY RAZEM 🤝

Sponsor Tytularny:🔥ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl

🔥Sponsorzy:
Miasto Przemyśl
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu
PWiK Przemyśl
Auto-Moto-Fan
PROBUD Przemyśl – www.probud.co
E. LECLERC Przemyśl – https://przemysl.leclerc.pl/
Szpak Przemyśl
Fotolustro Przemyśl
The Heart Pimpers
Bricomarche Przemyśl
Biuro Rachunkowe Agnieszka Gdula
https://eurobus.net.pl/
Este Lar
blinkee.city Przemyśl

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1Unimetal Recycling MTS Chrzanów27
2AZS AGH Kraków21
3KS Viret CMC Zawiercie15
4KSZO Ostrowiec Świętokrzyski12
5KSSPR Końskie12
6SPR Orzeł Przeworsk12
7ORLEN Upstream SRS Przemyśl9
8SPR Górnik Zabrze8
9SMS ZPRP II Kielce6
10Luxiona AZS UMCS Lublin1
11SPR Wisła Sandomierz0

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz46
2SKAWIŃSKI Karol36
3PAW Bartosz23
4ŚWIT Sebastian22
5KUBIK Paweł15
6GUZDEK Kamil15
7KIELAR Kacper14
8WALCZYK Patryk13
9BYKOWSKI Igor13
10MRÓZ Igor10
11MAKUŁA Jakub10
12HOIM Mateusz6
13IWASIECZKO Adam0
14SAR Paweł0
15NOWAK Gracjan0
16ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni