Awans możliwy już w sobotę‼

23 kwietnia 2021
Tagi: , ,

Zwycięstwo przemyskich Gladiatorów w wyjazdowym meczu z SMS Kielce i jakakolwiek zdobycz punktowa KSSPR Końskie w Ostrowcu Świętokrzyskim – te dwa warunki muszą zostać spełnione, aby już w sobotni wieczór, przemyscy Kibice i Zawodnicy mogli świętować awans do Ligi Centralnej ❗️

Czy ten scenariusz jest chociaż odrobiną realny❓ Tak, jak najbardziej i takie rozstrzygnięcia nie byłyby wcale jakąś wielką sensacją. ORLEN Upstream SRS Przemyśl wybiera się do Kielc zmotywowany i pełny wiary we własne możliwości, natomiast koneccy Zawodnicy zdają sobie sprawę, że w przypadku zwycięstwa awansują na 4️⃣ miejsce w tabeli i zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć.

Mecz w Kielcach nie będzie na pewno przysłowiowym ,,spacerkiem,, dla naszych Gladiatorów. Licealiści z Kielc już nie raz udowadniali, że są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi Zespołami ligi. Wystarczy wspomnieć chociażby mecz I rundy rozegrany w Przemyślu. Dopiero kilka ostatnich minut, przesądziło o zwycięstwie (38 – 32) ORLEN Upstream a praktycznie przez całe spotkanie trwała wyrównana walka.

Do składu naszej Drużyny powróci po chorobie Daniel Dutka i będzie to niewątpliwie duże wzmocnienie przemyskiej defensywy. Jeżeli nasi Zawodnicy zaprezentują się na parkiecie tak, jak miało to miejsce przez większość meczu z AZS UJK Kielce, to śmiało możemy myśleć o komplecie punktów.

Drodzy Kibice, robiąc plany na jutrzejsze popołudnie, uwzględnijcie w nich bezpośrednią relację z meczu, który rozpocznie się o godz. 🕔1️⃣7️⃣ : 0️⃣0️⃣Szczegóły dotyczące transmisji zamieścimy jutro, na naszym oficjalnym profilu.

Zapraszamy także do udziału w konkursie z nagrodami, którego wyłącznym patronem jest Sponsor Tytularny naszego zespołu – 🔥ORLEN Upstream 🔥Tym razem klubowe kubki trafią to 3 osób, które jako pierwsze, prawidłowo wskażą zdobywcę ostatniej bramki, dla naszego Zespołu.

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach pod postem do momentu rozpoczęcia jutrzejszego meczu. Każda osoba może przedstawić jeden swój typ a komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZYM SPONSOROM, PARTNEROM I KIBICOM ‼ GRAMY RAZEM 🤝

Sponsor Tytularny:🔥ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl

🔥Sponsorzy:
Miasto Przemyśl
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu
PWiK Przemyśl
Auto-Moto-Fan
PROBUD Przemyśl – www.probud.co
E. LECLERC Przemyśl – https://przemysl.leclerc.pl/
Szpak Przemyśl
Fotolustro Przemyśl
The Heart Pimpers
Bricomarche Przemyśl
Biuro Rachunkowe Agnieszka Gdula
https://eurobus.net.pl/
Este Lar
blinkee.city Przemyśl

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KPR Legionowo6
2KS AZS-AWF Biała Podlaska6
3Handball Stal Mielec5
4MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie4
5Budnex Stal Gorzów3
6Warmia Olsztyn3
7MKS Wieluń3
8Śląsk Wrocław Handball3
9ORLEN Upstream SRS Przemyśl3
10Zagłębie Handball Team Sosnowiec3
11MKS Padwa Zamość0
12MKS Nielba Wągrowiec0
13KPR Autoinwest Żukowo0
14GROT – Blachy Pruszyński – Anilana0

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz9
2WANDZEL Janusz9
3ŚWIATŁOWSKI Szymon9
4ĆWIĘKA Jakub8
5MAKOWIEJEW Stanisław7
6GUZDEK Kamil6
7KRYTSKI Dzanis3
8WALCZYK Patryk2
9KROCZEK Karol1
10MAKUŁA Jakub1
11SAR Paweł1
12KROCZEK Mateusz1
13BIERNAT Tomasz0
14KIPP Michał0
15KUBISZTAL Maciej0
16NOWAK Gracjan0
17ŚWIT Sebastian0
18ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni