Awans możliwy już w sobotę‼

23 kwietnia 2021
Tagi: , ,

Zwycięstwo przemyskich Gladiatorów w wyjazdowym meczu z SMS Kielce i jakakolwiek zdobycz punktowa KSSPR Końskie w Ostrowcu Świętokrzyskim – te dwa warunki muszą zostać spełnione, aby już w sobotni wieczór, przemyscy Kibice i Zawodnicy mogli świętować awans do Ligi Centralnej ❗️

Czy ten scenariusz jest chociaż odrobiną realny❓ Tak, jak najbardziej i takie rozstrzygnięcia nie byłyby wcale jakąś wielką sensacją. ORLEN Upstream SRS Przemyśl wybiera się do Kielc zmotywowany i pełny wiary we własne możliwości, natomiast koneccy Zawodnicy zdają sobie sprawę, że w przypadku zwycięstwa awansują na 4️⃣ miejsce w tabeli i zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć.

Mecz w Kielcach nie będzie na pewno przysłowiowym ,,spacerkiem,, dla naszych Gladiatorów. Licealiści z Kielc już nie raz udowadniali, że są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi Zespołami ligi. Wystarczy wspomnieć chociażby mecz I rundy rozegrany w Przemyślu. Dopiero kilka ostatnich minut, przesądziło o zwycięstwie (38 – 32) ORLEN Upstream a praktycznie przez całe spotkanie trwała wyrównana walka.

Do składu naszej Drużyny powróci po chorobie Daniel Dutka i będzie to niewątpliwie duże wzmocnienie przemyskiej defensywy. Jeżeli nasi Zawodnicy zaprezentują się na parkiecie tak, jak miało to miejsce przez większość meczu z AZS UJK Kielce, to śmiało możemy myśleć o komplecie punktów.

Drodzy Kibice, robiąc plany na jutrzejsze popołudnie, uwzględnijcie w nich bezpośrednią relację z meczu, który rozpocznie się o godz. 🕔1️⃣7️⃣ : 0️⃣0️⃣Szczegóły dotyczące transmisji zamieścimy jutro, na naszym oficjalnym profilu.

Zapraszamy także do udziału w konkursie z nagrodami, którego wyłącznym patronem jest Sponsor Tytularny naszego zespołu – 🔥ORLEN Upstream 🔥Tym razem klubowe kubki trafią to 3 osób, które jako pierwsze, prawidłowo wskażą zdobywcę ostatniej bramki, dla naszego Zespołu.

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach pod postem do momentu rozpoczęcia jutrzejszego meczu. Każda osoba może przedstawić jeden swój typ a komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZYM SPONSOROM, PARTNEROM I KIBICOM ‼ GRAMY RAZEM 🤝

Sponsor Tytularny:🔥ORLEN Upstream – www.orlenupstream.pl

🔥Sponsorzy:
Miasto Przemyśl
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu
PWiK Przemyśl
Auto-Moto-Fan
PROBUD Przemyśl – www.probud.co
E. LECLERC Przemyśl – https://przemysl.leclerc.pl/
Szpak Przemyśl
Fotolustro Przemyśl
The Heart Pimpers
Bricomarche Przemyśl
Biuro Rachunkowe Agnieszka Gdula
https://eurobus.net.pl/
Este Lar
blinkee.city Przemyśl

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KPR Legionowo70
2Handball Stal Mielec58
3KS AZS-AWF Biała Podlaska55
4Śląsk Wrocław Handball48
5Budnex Stal Gorzów42
6MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie41
7MKS Padwa Zamość40
8GROT – Blachy Pruszyński – Anilana33
9Zagłębie Handball Team Sosnowiec32
10KPR Autoinwest Żukowo31
11MKS Nielba Wągrowiec30
12MKS Wieluń28
13ORLEN Upstream SRS Przemyśl24
14Warmia Energa Olsztyn14

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1MAKOWIEJEW Stanisław106
2ĆWIĘKA Jakub80
3ŚWIATŁOWSKI Szymon74
4KULKA Tomasz74
5BIERNAT Tomasz63
6WANDZEL Janusz61
7KROCZEK Mateusz58
8KRYTSKI Dzanis52
9GUZDEK Kamil36
10MAKUŁA Jakub32
11ŚWIT Sebastian25
12SKAWIŃSKI Karol25
13WALCZYK Patryk21
14KIELAR Kacper19
15KUBISZTAL Maciej17
16SAR Paweł2
17KROCZEK Karol2
18KIPP Michał0
19NOWAK Gracjan0
20ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsor Premium

Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni