Który legalny bukmacher ma najlepszą ofertę na piłkę ręczną?

15 lutego 2021

Ostatni miesiąc upłynął kibicom piłki ręcznej pod znakiem emocji związanych z mistrzostwami świata. Teraz wracamy na ligowe parkiety – zarówno PGNiG Superligi, jak i I ligi, w której występuje ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Warto pamiętać, że szeroką ofertę zakładów wzajemnych na mecze piłki ręcznej w wydaniu krajowym i zagranicznym mają legalni bukmacherzy. Gdzie zatem warto typować wyniki meczów szczypiorniaka?

Od połowy stycznia w Egipcie toczyły się mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn – nie może więc dziwić, że to właśnie zakłady na mecze mundialu dominowały ostatnio w ofercie legalnych bukmacherów. Bardzo szeroki wybór zakładów miała w tym zakresie m.in. firma bukmacherska e-TOTO. Można było tam typować nie tylko wyniki poszczególnych spotkań grupowych, ale także zwycięzcę każdej grupy czy najlepszą drużynę danego kontynentu w całej imprezie. Bardzo ciekawy był także zakład na mistrza świata – według analityków eTOTO, faworytem imprezy od początku byli nowi mistrzowie świata Duńczycy (kurs 2,95) przed Francuzami (kurs 4,25) i Norwegami (kurs 5,50). Szanse srebrnych i brązowych medalistów, czyli Szwecji i Hiszpanii były oceniane na dużo mniejsze.

Zakłady na ligi europejskie w piłce ręcznej

Po zakończeniu mundialu do gry powracają poszczególne ligi europejskie w piłce ręcznej. Zakłady na przeróżne rozgrywki mają w ofertach właściwie wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju, w tym m.in. forBET, eWinner, PZBuk czy Betclic. Regularnie umożliwiają oni typowanie wyników m.in. hiszpańskiej ligi ASOBAL, niemieckiej Bundesligi, francuskiej Starligue, węgierskiej NB I czy norweskiej Grundigligaen. Co ciekawe, wśród zakładów znajduje się nie tylko najpopularniejszy typ 1×2, czyli obstawianie zwycięzcy meczu, ale również zakład na łączną liczbę goli rzuconą przez oba zespoły, liczbę goli gospodarzy, liczbę goli gości czy wynik do przerwy.

Gdzie typować wyniki ekstraklasy oraz I ligi piłki ręcznej?

Pod koniec stycznia do gry wróciła zarówno PGNiG Ekstraklasa jak i I liga piłki ręcznej mężczyzn w Polsce, w tym również grupa D z udziałem ORLEN Upstream SRS Przemyśl, choć akurat  inaugurujące II rundę rozgrywek spotkanie z KSSPR Końskie, na wniosek gości, zostało przełożone na 07.03. Kilka dni wcześniej u legalnych bukmacherów pojawiły się typy na poszczególne spotkania na obu szczeblach rozgrywek. Jeśli chodzi o kibiców zespołu z Przemyśla, to w szczególności powinni oni kierować swoją uwagę na ofertę firm bukmacherskich STS oraz Fortuna – tam bowiem zakłady na spotkania I ligi dostępne są najczęściej.

Bonusy i promocje bukmacherskie dla kibiców piłki ręcznej

Fani piłki ręcznej, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich muszą pamiętać o jeszcze jednej kwestii – każdy bukmacher ma dla swoich klientów liczne promocje i bonusy. Przykładem stałych promocji bukmacherskich są tzw. bonusy powitalne, czyli premie przyznawane nowym graczom, dopiero zakładającym konto u legalnego operatora (ich zawsze aktualną listę znaleźć można na  www.legalsport.pl/bukmacherzy/legalni-bukmacherzy-w-polsce-lista/lista-legalnych-bukmacherow). Oczywiście celować można również w dedykowane bonusy typowo dla kibiców szczypiorniaka. Dla przykładu – w czasie MŚ w Egipcie typując w firmie eWinner wyniki grupowych meczów Polaków, zgarnąć można było bonus 25 zł, czyli dodatkowe pieniądze na obstawianie kolejnych kuponów. Dzięki tego typu ofertom typowanie piłki ręcznej jest jeszcze bardziej atrakcyjne.

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
Budnex Stal Gorzów--
GROT – Blachy Pruszyński – Anilana--
Handball Stal Mielec--
KPR Autoinwest Żukowo--
KPR Legionowo--
KS AZS-AWF Biała Podlaska--
MKS Nielba Wągrowiec--
MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie--
MKS Padwa Zamość--
MKS Wieluń--
ORLEN Upstream SRS Przemyśl--
Śląsk Wrocław Handball--
Warmia Energa Olsztyn--
Zagłębie Handball Team Sosnowiec--

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
BIERNAT Tomasz--
ĆWIĘKA Jakub--
GUZDEK Kamil--
KIPP Michał--
KROCZEK Karol--
KROCZEK Mateusz--
KRYTSKI Dzanis--
KUBISZTAL Maciej--
KULKA Tomasz--
MAKOWIEJEW Stanisław--
MAKUŁA Jakub--
NOWAK Gracjan--
SAR Paweł--
ŚWIATŁOWSKI Szymon--
ŚWIT Sebastian--
WALCZYK Patryk--
WANDZEL Janusz--
ZAJDEL Oskar--

NEWSLETTER
KLUBOWYSponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni