Który legalny bukmacher ma najlepszą ofertę na piłkę ręczną?

15 lutego 2021

Ostatni miesiąc upłynął kibicom piłki ręcznej pod znakiem emocji związanych z mistrzostwami świata. Teraz wracamy na ligowe parkiety – zarówno PGNiG Superligi, jak i I ligi, w której występuje ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Warto pamiętać, że szeroką ofertę zakładów wzajemnych na mecze piłki ręcznej w wydaniu krajowym i zagranicznym mają legalni bukmacherzy. Gdzie zatem warto typować wyniki meczów szczypiorniaka?

Od połowy stycznia w Egipcie toczyły się mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn – nie może więc dziwić, że to właśnie zakłady na mecze mundialu dominowały ostatnio w ofercie legalnych bukmacherów. Bardzo szeroki wybór zakładów miała w tym zakresie m.in. firma bukmacherska e-TOTO. Można było tam typować nie tylko wyniki poszczególnych spotkań grupowych, ale także zwycięzcę każdej grupy czy najlepszą drużynę danego kontynentu w całej imprezie. Bardzo ciekawy był także zakład na mistrza świata – według analityków eTOTO, faworytem imprezy od początku byli nowi mistrzowie świata Duńczycy (kurs 2,95) przed Francuzami (kurs 4,25) i Norwegami (kurs 5,50). Szanse srebrnych i brązowych medalistów, czyli Szwecji i Hiszpanii były oceniane na dużo mniejsze.

Zakłady na ligi europejskie w piłce ręcznej

Po zakończeniu mundialu do gry powracają poszczególne ligi europejskie w piłce ręcznej. Zakłady na przeróżne rozgrywki mają w ofertach właściwie wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju, w tym m.in. forBET, eWinner, PZBuk czy Betclic. Regularnie umożliwiają oni typowanie wyników m.in. hiszpańskiej ligi ASOBAL, niemieckiej Bundesligi, francuskiej Starligue, węgierskiej NB I czy norweskiej Grundigligaen. Co ciekawe, wśród zakładów znajduje się nie tylko najpopularniejszy typ 1×2, czyli obstawianie zwycięzcy meczu, ale również zakład na łączną liczbę goli rzuconą przez oba zespoły, liczbę goli gospodarzy, liczbę goli gości czy wynik do przerwy.

Gdzie typować wyniki ekstraklasy oraz I ligi piłki ręcznej?

Pod koniec stycznia do gry wróciła zarówno PGNiG Ekstraklasa jak i I liga piłki ręcznej mężczyzn w Polsce, w tym również grupa D z udziałem ORLEN Upstream SRS Przemyśl, choć akurat  inaugurujące II rundę rozgrywek spotkanie z KSSPR Końskie, na wniosek gości, zostało przełożone na 07.03. Kilka dni wcześniej u legalnych bukmacherów pojawiły się typy na poszczególne spotkania na obu szczeblach rozgrywek. Jeśli chodzi o kibiców zespołu z Przemyśla, to w szczególności powinni oni kierować swoją uwagę na ofertę firm bukmacherskich STS oraz Fortuna – tam bowiem zakłady na spotkania I ligi dostępne są najczęściej.

Bonusy i promocje bukmacherskie dla kibiców piłki ręcznej

Fani piłki ręcznej, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich muszą pamiętać o jeszcze jednej kwestii – każdy bukmacher ma dla swoich klientów liczne promocje i bonusy. Przykładem stałych promocji bukmacherskich są tzw. bonusy powitalne, czyli premie przyznawane nowym graczom, dopiero zakładającym konto u legalnego operatora (ich zawsze aktualną listę znaleźć można na  www.legalsport.pl/bukmacherzy/legalni-bukmacherzy-w-polsce-lista/lista-legalnych-bukmacherow). Oczywiście celować można również w dedykowane bonusy typowo dla kibiców szczypiorniaka. Dla przykładu – w czasie MŚ w Egipcie typując w firmie eWinner wyniki grupowych meczów Polaków, zgarnąć można było bonus 25 zł, czyli dodatkowe pieniądze na obstawianie kolejnych kuponów. Dzięki tego typu ofertom typowanie piłki ręcznej jest jeszcze bardziej atrakcyjne.

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KSZO Ostrowiec Św.-
2Unimetal Recykling MTS Chrzanów-
3AZS AGH Kraków-
4KSSPR Końskie-
5KS Viret CMC Zawiercie-
6SMS ZPRP II Kielce-
7SPR Wisła Sandomierz-
8SPR Orzeł Przeworsk-
9LUXIONA AZS UMCS Lublin-
10ORLEN Upstream SRS Przemyśl-
11SPR Górnik Zabrze-

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz-
2GUZDEK Kamil-
3MAKUŁA Jakub-
4ŚWIT Sebastian-
5SKAWIŃSKI Karol-
6WALCZYK Patryk-
7KIELAR Kacper-
8PAW Bartosz-
9MRÓZ Igor-
10KUBIK Paweł-
11HOIM Mateusz-
12BYKOWSKI Igor-
13IWASIECZKO Adam-
14SAR Paweł-
15NOWAK Gracjan-
16ZAJDEL Oskar-

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni