Konrad Bajwoluk opuszcza szeregi SRS ORLEN Upstream Przemyśl

03 lipca 2020
Tagi: , ,

Konrad Bajwoluk (13), występujący w Naszej Drużynie na pozycji rozgrywającego, nie przedłużył kontraktu na grę w sezonie 2020/2021 w barwach SRS ORLEN Upstream Przemyśl . ”Pomimo kilku rozmów przeprowadzonych z Konradem w których udział brał również Wiceprezes Krzysztof Błażkowski, nie udało się nam dojść do porozumienia. Nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom i postawionym warunkom przez „Kondzia”, który w następnym sezonie, prawdopodobnie będzie występował w szeregach naszego lokalnego rywala – Padwy Zamość – powiedział Prezes Robert Skawiński.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że jeszcze przez długi czas, nasze działania odbywać się będą w otoczce niepewności co do ich końcowych rezultatów. Nasze propozycje kontraktów są zdeterminowane możliwościami finansowymi Klubu i tego zawsze będziemy się trzymać.

Każdy z Zawodników który reprezentował nasze barwy do tej pory i którego widzimy w naszych szeregach w przyszłym sezonie, otrzymał od nas ofertę na co najmniej takich samych warunkach jak dotychczasowe. Powtórzę jednak, że nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. – dodał

24 letni zawodnik reprezentował klub SRS ORLEN Upstream Przemyśl od sezonu 2016/2017 zdobywając 245 bramek
2016/17 – 65 bramek
2017/18 – 91 bramek
2018/19 – 50 bramek
2019/20 – 39 bramek

Dziękujemy za grę dla naszej drużyny oraz życzymy wielu sukcesów sportowych.

#orlenupstream
#naszjesttenkawalekpodlogi
#srsprzemysl #przemyśl
#pilkareczna #handball

www.srsprzemysl.pl
——————–
www.instagram.com/srsprzemysl
www.facebook.com/srsprzemysl
www.twitter.com/srsprzemysl
www.youtube.com/srsprzemysl

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

Lp.KlubPunkty
1KPR Legionowo6
2KS AZS-AWF Biała Podlaska6
3Handball Stal Mielec5
4MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie4
5Budnex Stal Gorzów3
6Warmia Olsztyn3
7MKS Wieluń3
8Śląsk Wrocław Handball3
9ORLEN Upstream SRS Przemyśl3
10Zagłębie Handball Team Sosnowiec3
11MKS Padwa Zamość0
12MKS Nielba Wągrowiec0
13KPR Autoinwest Żukowo0
14GROT – Blachy Pruszyński – Anilana0

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1KULKA Tomasz9
2WANDZEL Janusz9
3ŚWIATŁOWSKI Szymon9
4ĆWIĘKA Jakub8
5MAKOWIEJEW Stanisław7
6GUZDEK Kamil6
7KRYTSKI Dzanis3
8WALCZYK Patryk2
9KROCZEK Karol1
10MAKUŁA Jakub1
11SAR Paweł1
12KROCZEK Mateusz1
13BIERNAT Tomasz0
14KIPP Michał0
15KUBISZTAL Maciej0
16NOWAK Gracjan0
17ŚWIT Sebastian0
18ZAJDEL Oskar0

NEWSLETTER
KLUBOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją newslettera klubowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Handball Przemyśl sp. z o.o., ul. 3 maja 19, 37-700 Przemyśl.Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni