Niepokonani juniorzy!

06 listopada 2019

Początek spotkania był nerwowy. I tylko początek. W 8 minucie karnego nie wykorzystał Kacper Kielar, a na tablicy widniał wynik 3:3. To moment, w którym przemyska lokomotywa wkroczyła na właściwy tor i się nie zatrzymywała. Gospodarze stopniowo powiększali swoje prowadzenie i zeszli na przerwę z 9 bramkową przewagą 17:8.

Druga połowa przebiegała pod kontrolą zawodników z Przemyśla. Każdy miał okazję zaprezentować się na boisku i pokazać swoje umiejętności- wielkie brawa dla całej drużyny, która pokazała, że piłka ręczna to gra zespołowa. Mecz zakończył się wynikiem 38:18. Zawodnicy Orła, mimo iż przyjechali tylko w 8 osobowym składzie, ambitnie walczyli i pokazali sportowy charakter.

Czuwaj: Iwasieczko, Zajdel, Krzysik Os., Krzysik Ol. 4, Korobaczak 1, Nowak 5, Moloń 1, Guzdek 5, Kroczek 3, Ilnicki 2, Kielar 10, Kipp 1, Wrześniowski 1

Orzeł: Kojder, Walaszek, Machała, Gondek 4, Thomas, Barć 1, Warchoł 9, Pilek 4.