Pewna wygrana z AZSem UW

16 października 2018

13 października w Hali POSiR odbył się mecz Czuwaju Przemyśl z AZSem Warszawa. Mecz przez pierwsze 15 minut wyglądał na wyrównany. Po jednej i drugiej stronie moc pomyłek i niedokładnych podań. Dość napisać że na tablicy widniał wynik 6:3 dla gości. Na szczęście przebudzenie nastąpiło szybko i od 16 do 33 minuty do bramki trafiali tylko Harcerze doprowadzając do stanu 17:6 (na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 15:6). Po jednym celnym trafieniu AZS musiał czekać następne 7 bramek Czuwaju aby zmienić wynik na 23:8.

Na ostatni kwadrans meczu trener Kroczek zmienił skład wpuszczając młodszych zawodników, którzy także dawali sobie radę pomimo nieobecności na parkiecie filarów drużyny. Kilka ładnych bramek widzieliśmy w wykonaniu Gabriela Kozdronia – nowego zawodnika.
Najaktywniejszym zawodnikiem tego meczu był Tomek Kulka, który trafiał do bramki przeciwnika aż 8 razy. Zaraz za Tomaszem uplasował się Hubert Obydź.

Niewątpliwie świetnym nabytkiem dla drużyny jest Michał Kubisztal, grający z poświeceniem zarówno w ataku jak i w obronie. Myślę że duet braci Kubisztal pokaże jeszcze swoja moc i w kolejnych meczach będziemy cieszyć się ich świetną grą.

Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Kozdroń (4), Biernat (2), Stołowski (3), Kubik (1), Bajwoluk, Nowak, Górski, Kroczek (2), Obydź (6), Kulka (8), Kubisztal Maciej (2), Kubisztal Michał (4).
Kary: 12minut – Kubik (4 minuty), Bajwoluk (2 minuty), Obydź (2 minuty), Kubisztal Maciej (2 minuty), Kubisztal Michał (2 minuty)

AZS UW Warszawa: Przybysz (4), Kwiatkowski (1), Nowakowski (1), Nasiadko, Ner, Bulej (3), Pietrzak (2), Steć (3), Niemiec, Burakowski (1), Kaźmierczak (4), Grzywiński.
Kary: 12 minut – Bulej (2 minuty), Niemiec (6 minut), Kaźmierczak (4 minuty)