Czuwaj Przemyśl znowu górą!

9 października 2017

Mecz, który rozegrali Harcerze z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w dniu 8.10 nie zapowiadał się na lekki. Początek to błędy i mała skuteczność po obu stronach boiska. W piątej minucie na tablicy widniał wynik 1:1 ale na szczęście taki wynik zaczął się szybko zmieniać i to na korzyść Czuwaju. Serie pięknych bramek rozpoczął Mateusz Kroczek dobijając po nieudanym rzucie karnym. Od tego momentu było już tylko lepiej. Przewaga Czuwaju rosła z minuty na minutę a rywal stracił zupełnie pewność siebie. Czuwaj nie pozostawił KSZO choćby cienia nadziei na wygraną, schodząc na przerwę z wynikiem 16:8.

Druga połowa to już tylko nieporadna szarpanina w wykonaniu Ostrowian, chociaż i Harcerzom zdarzały się momenty dekoncentracji. Trener gości próbował nawet gry bez bramkarza co skończyło się dwoma bramkami dla Czuwaju. W 42 minucie przemyślanie prowadzili aż 10 bramkami (24:14).W meczu świetnie spisali się wszyscy zawodnicy SRS-u a na szczególną pochwałę zasłużyli Tomasz Kulka, Maciej Kubisztal i Paweł Stołowski, zdobywając w trójkę aż 21 z 31 wszystkich bramek w meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:24 co pozwoliło Czuwajowi wspiąć się na szczyt tabeli. Będziemy trzymać kciuki żeby tak jz pozostało!

SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Kijanka – Król 2, Puszkarski 1, Biernat 1, Stołowski 7, Kubik 1, Bajwoluk 1, Nowak 1, Kroczek 1, Obydź 2, Kulka 8, Kubisztal 6.

Kary: SRS Czuwaj – 18 min; Czerwona kartka: Kubik (48. – faul)
KSZO Odlewnia: Piątkowski, Szewczyk – Grabowski7, Bulski 1, Falasa 0, Jeżyna 2, Cukierski 2, Kogutowicz 1, Stańko 3, Afanasjew 0, Telka 1, Goliszewski 0, Kieloch 1, Sobut 3, Antolak 2, Hubka 1.
Kary:KSZO Odlewnia – 16 min.