Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla pamięci Wojciecha Rumprechta i Tadeusza Szancera

11 maja 2017

W dniach 12-14.05.2017r. odbędzie się kolejny Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla pamięci Wojciecha Rumprechta i Tadeusza Szancera, w którym uczestniczyć będą zespoły młodzików i młodzików młodszych.

Przed meczem drużyny I ligi seniorów SRS Czuwaj Przemyśl z Olimpia Medex Piekary Śląskie swój mecz rozegrają następcy, czyli młodzicy Czuwaju i Olimpii oraz kolejne młode pokolenie szczypiorniaka z UKS SP 14, po którym wyprowadzą swoje drużyny na boisko.

Zapraszamy do kibicowania młodym szczypiornistom !!!!!

KATEGORIA MŁODZIK 2003-04

  1. SRS Czuwaj I Przemyśl
  2. Olimpia Piekary Śląskie
  3. SRS Czuwaj II Przemyśl
  4. UMCS Lublin
  5. MKS Biłgoraj
  6. MKS Padwa Zamość

KATEGORIA MŁODZIK 2005-04

  1. UKS SP 14 Przemyśl
  2. UKS Dwójka Nowy Sącz
  3. SPR Orzeł Przeworsk
  4. UKS Orlęta Przemyśl

 

Harmonogram Turnieju:

Piątek:

13:00 UKS Orlęta Przemyśl – UKS SP 14 Przemyśl

13:40 SRS Czuwaj I – SRS Czuwaj II

14:20 UKS SP 14 Przemyśl- UKS Orlęta Przemyśl

15:00 SRS Czuwaj I – UMCS I Lublin

15:40 Olimpia Piekary Śląskie – SRS CZUWAJ II

16:20 SRS Czuwaj I – MKS Biłgoraj

17:00 UKS Dwójka Nowy Sącz – UKS Orlęta Przemyśl

17:40 UMCS Lublin  – MKS Padwa Zamość

18:20  UKS SP 14 Przemyśl – UKS Dwójka Nowy Sącz

 

Sobota:

9:00   Olimpia Piekary Śląskie – MKS Biłgoraj

9:40   SRS Czuwaj II – UMCS Lublin MKS

10:20  MKS Padwa Zamość – MKS Biłgoraj

11:00  SPR Orzeł Przeworsk – UKS Dwójka Nowy Sącz

11:40  MKS Padwa Zamość – Olimpia Piekary Śląskie

12:20  UMCS Lublin  – MKS Biłgoraj

13:00 SPR Orzeł Przeworsk – UKS Orlęta Przemyśl

 

13:40 UKS Dwójka Nowy Sącz – UKS SP 14 Przemyśl

14:20 MKS Padwa Zamość – SRS Czuwaj II

15:00 SRS Czuwaj I – Olimpia Piekary Śląskie

15:40 SPR Orzeł Przeworsk- UKS SP 14 Przemyśl

 

18:00 MECZ I LIGI SRS CZUWAJ Przemyśl – Olimpia Piekary Śląskie

 

Niedziela:

9:00   SPR Orzeł Przeworsk – UKS SP 14 Przemyśl

9:30 UKS Dwójka Nowy Sącz -UKS Orlęta Przemyśl

10:10 SPR Orzeł Przeworsk– UKS Dwójka Nowy Sącz

10:50 SPR Orzeł Przeworsk – UKS Orlęta Przemyśl

Zakończenie 11:30 młodzik młodszy

 

11:45 SRS Czuwaj II  – MKS Biłgoraj

12:30 UMCS Lublin – Olimpia Piekary Śląskie

13:10 MKS Padwa Zamość – SRS Czuwaj I

13:50 – 14:00 Zakończenie Turnieju

 

POWRÓT

TABELA
LIGA CENTRALNA

LPKlubPunkty
1KS AZS-AWF Biała Podlaska12
2ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.12
3KPR Legionowo9
4SPR GKS Autoinwest Żukowo9
5OKPR Warmia Energa Olsztyn6
6MKS Wieluń6
7ORLEN Upstream SRS Przemyśl5
8MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica3
9MKS Grudziądz 3
10MKS Nielba Wągrowiec3
11MKS Padwa Zamość3
12KS Stal Gorzów3
13Śląsk Wrocław3
14MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec1

STRZELCY
SRS Przemyśl

Lp.ZawodnikBramki
1STOŁOWSKI Paweł24
2KIELAR Kacper17
3DUTKA Daniel15
4KRYTSKI Dzanis14
5KROCZEK Mateusz10
6KULKA Tomasz9
7STARZECKI Kevin5
8GUZDEK Kamil5
9MOCHOCKI Tomasz4
10ŚWIATŁOWSKI Szymon3
11KUBISZTAL Maciej1
12KROCZEK Karol0
13KIPP Michał0
14WALCZYK Patryk0
15SAR Paweł0
16IWASIECZKO Adam0
17BARNAŚ Grzegorz0

NEWSLETTER
KLUBOWY



Sponsorzy

Partnerzy

Partner techniczny

Patronat medialny

Partnerzy medialni