SRS Czuwaj w 1/16 Pucharu ZPRP Młodzików [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

5 maja 2017

5 maja (piątek) rozpoczyna się 1/16  Pucharu ZPRP w którym występuje nasza drużyna Młodzików prowadzona pod wodzą Przemysława Korobczaka i Piotra Kroczka. Turniej rozgrywany jest w Tarnowie i potrwa do niedzieli tj. 7 maja 2017. Organizatorami są: Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży Tarnów, Pałac Młodzieży Tarnów, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie.

Drużyny biorące udział:

1. MKS PM MPEC Tarnów
2. SRS Czuwaj Przemyśl
3. MKS Padwa Zamość
4. KSSPR Końskie

Turniej zostanie rozegrany w systemie „każdy z każdym” w następującym zestawieniu:

05.05.17 /piątek /
Godz. 14.15 – odprawa techniczna i weryfikacja drużyn- Hala ZSO nr 4
Godz. 15.00 PMM 43 SRS Czuwaj Przemyśl – MKS Padwa Zamość 17:24 (7:12)
Godz. 16.30 PMM 44 MKS PM MPEC Tarnów – KSSPR Końskie

06.05.17 / sobota/
Godz. 10.00 PMM 45 KSSPR Końskie – SRS Czuwaj Przemyśl 24-19 (12-10)
Godz. 11.30 PMM 46 MKS PM MPEC Tarnów – MKS Padwa Zamość

07.05.17 / niedziela/
Godz. 10.00 PMM 47 MKS Padwa Zamość – KSSPR Końskie
Godz. 11.30 PMM 48 MKS PM MPEC Tarnów – SRS Czuwaj Przemyśl 31-13 (17-3)
Godz. 12.35 zakończenie turnieju,

O wyniku turnieju poinformujemy po zakończeniu a za naszych chłopaków mocno trzymamy kciuki!

NASTĘPNY MECZ

28 kwietnia 2018
godz: 18:00

SRS Przemyśl
SRS Czuwaj Przemyśl
VS
SRS Przemyśl
KS AZS-AWF Biała Podlaska

OSTATNI MECZ

21 kwietnia 2018
godz: 18:00

SRS Przemyśl
KSSPR Końskie
28 - 26
(14-15)
SRS Przemyśl
SRS Czuwaj Przemyśl

TABELA - I LIGA
po 24 kolejce

Lp. Klub Pkt
1. AZS AWF Biała Podlaska 54
2. SPR PWSZ Tarnów 54
3. Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 48
4. SRS Czuwaj Przemyśl 39
5. MKS Wieluń 38
6. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 38
7. ŚKPR Świdnica 37
8. MSPR Siódemka Miedź Legnica 34
9. KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31
10. KSSPR Końskie 27
11. ASPR Zawadzkie 26
12. MTS Chrzanów 25
13. Politechnika Anilana Łódź 22
14. KS Uniwersytet Radom 20
15. VIRET CMC Zawiercie 11

STRZELCY
po 24 kolejce

Zawodnik Bramki
KUBISZTAL Maciej 118
KROCZEK Mateusz 100
KULKA Tomasz 88
BIERNAT Tomasz 82
STOŁOWSKI Paweł 79
PUSZKARSKI Paweł 69
BAJWOLUK Konrad 60
NOWAK Mateusz 52
OBYDŹ Hubert 33
KRÓL Kacper 27
KUBIK Paweł 3
WYSZKIDA Dawid --
SAR Paweł --
SZCZEPANIEC Adrian --
KIJANKA Piotr --